Sylwester Marzeń z Dwójką zbliża się wielkimi krokami. Pewien działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią, do której może dojść.
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Grudnia 2019

Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia

Sylwester Marzeń z Dwójką zbliża się wielkimi krokami. Jednak niepokój wzbudził niedawno incydent, do którego doszło - zaledwie kilka dni temu, tuż przed świętami, media obiegła informacja o kłopotach związanych z konstrukcją sceny. Okazało się, że trzeba było rozebrać niemal gotową już scenę i zbudować od nowa, gdyż doszło do poważnego uszkodzenia, spowodowanego silnym wiatrem. Pewien działacz postanowił przestrzec organizatorów przed tragedią.

Po tym jak halny zniszczył praktycznie już gotową scenę w Zakopanem, pojawiły się nawet pogłoski, że Sylwester Marzeń zostanie odwołany. Organizatorzy zapewniają jednak, że obecnie wszystko jest już pod kontrolą, impreza odbędzie się bez przeszkód, a wszyscy uczestnicy mogą czuć się bezpiecznie. Pan Piotr Fijałkowski, działacz społeczno-polityczny, za pośrednictwem Twittera przypomina jednak o sile żywiołu, jakim jest wiatr i jak niebezpieczny może być. Sugeruje przy tym, że do podobnej tragedii może dojść także w Zakopanem i ostrzega przed tym Telewizję Polską i jej prezesa Jacka Kurskiego, załączając przerażające nagranie.

Każdy, żyjący w latach 90. zna jej kultowy przebój. Wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVPKażdy, żyjący w latach 90. zna jej kultowy przebój. Wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVPCzytaj dalej

Sylwester Marzeń z Dwójką. Scena i silny wiatr. Działacz przestrzega przed tragedią!

Nagranie pochodzi z 2011 roku. Do tego przerażającego zdarzenia doszło podczas oczekiwania na koncert w mieście Indianapolis w Stanach Zjednoczonych, na jarmarku stanowym Indiana State Fair. Około 12 tysięcy ludzi czekało na występ zespołu Sugarland. Silny wiatr przewrócił scenę, doszczętnie ją niszcząc. Scena runęła na tłum stojący najbliżej. Wybuchła panika, ludzie krzyczeli i uciekali. Byli zabici i ranni.

Ta ogromna tragedia komentowana była wówczas na całym świecie i wywołała wielkie poruszenie wśród ludzi, szczególnie wśród fanów muzyki i stałych bywalców różnych koncertów.

Ku przestrodze my także publikujemy to szokujące nagranie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych

3. Największe hity Zenka Martyniuka są plagiatami? Porażające podobieństwo

4. Absolutnie nie bierz udziału w tym konkursie. To oszustwo, choć wygląda bardzo autentycznie

5. Skala pedofilii w Legionie Chrystusa niewyobrażalna. Coraz więcej pytań

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala