sylwester latkowski. (zdj. Il. ) ; East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 26 Maja 2020

Sylwester Latkowski wytoczył kolejne działa. Miało dojść do wymiany zdjęć, zdumiewające oskarżenia

Sylwester Latkowski, reżyser filmu "Nic się nie stało" po raz kolejny szokuje. Latkowski wypowiedział wojnę wielu polskim celebrytom i konsekwentnie oskarża ich o kontakty z ludźmi oskarżanymi o pedofilię. Tym razem zaatakował osobiście Borysa Szyca, zarzucając mu pływanie na łódce z pedofilem.

Wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej dokument "Nic się nie stało" opowiada o wydarzeniach związanych z aferą pedofilską jaka wybuchła w środowisku związanym z sopockim klubem "Zatoka Sztuki". W dokumencie a także dyskusji po emisji Latkowski oskarżył wiele osób z pierwszych stron gazet.

Profesor Simon nie dał się uciszyć TVP, teraz ujawnia niewygodne prognozy. Ma ostrzeżenie dla wszystkich PolakówProfesor Simon nie dał się uciszyć TVP, teraz ujawnia niewygodne prognozy. Ma ostrzeżenie dla wszystkich PolakówCzytaj dalej

"Nic się nie stało" - Latkowski atakuje Szyca

Film opowiada m.in o sprawie Krystiana W. Ps. Krystek oraz Marcina T. ps. Turek. Obywaj są dziś oskarżani o to, że w trakcie, gdy zarządzali kilkoma trójmiejskimi klubami, miał w nich miejsce dramat nastoletnich dziewcząt. Młode (często poniżej 15 lat) dziewczyny były zatrudniane jako hostessy, jednak ich prawdziwa rola polegała na byciu zabawkami gości klubu. Były wielokrotnie molestowane, a nawet gwałcone. Głównym motywem filmu Latkowskiego, jest śmierć 14-letniej Anaid, która popełniła samobójstwo po spotkaniu z Krystianem W. Prokuratura zarzucała mu nawiązywanie kontaktu z małoletnią w celu popełnienia przestępstwa o charakterze seksualnym.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Lechowi Wałęsie puściły nerwy. Bardzo wulgarne słowa w kierunku Andrzeja Dudy
2. Możesz mieć dobre auto i nie wydać więcej niż 5 tys. zł. Propozycje dla oszczędnych

Od samego początku Latkowski bardzo stara się uwypuklić powiązania przestępców z polskimi celebrytami. Reżyser był w poniedziałek gościem programu "Onet Opinie". W rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem ponownie zaatakował Borysa Szyca – To nie chodzi o to, że było się tam raz, chodzi o to, że pływało się łódką z pedofilem. Jeśli zależy ci na dobru dzieci, to opowiedz, co widziałeś, weź swój telefon – mówił – Chciałbym, żeby Szyc ujawnił prywatną korespondencję z tamtego czasu, z rozmów z Marcinem Turczyńskim, jak wglądała rozmowa na łódce. Aby zechciał pokazać, jak rozmawiał też z „Krystkiem”, jakie zdjęcia sobie pokazywali i wymieniali – dodał.

Sam Szyc zdecydowanie odcina się od oskarżeń. Twierdzi, że Latkowski ma obsesję na jego punkcie: - „Pan Latkowski zaczął mnie atakować swoimi wiadomościami w lipcu 2019. Koniecznie chciał, bym mu powiedział coś sensacyjnego, bo przecież jak tam chlałem, to na pewno „coś” wiem. Coś. Sam nie mógł określić co. „Ale na pewno wiem!” Najpierw prosił, potem chciał się bratać, przyznał do swoich problemów z alkoholem, wypisywał do mnie miesiącami, o różnych porach dnia i nocy. O 3ciej nad ranem, zdania bez ładu i składu. Potwierdzeniem moich słów są screeny korespondencji w formie video. Bez żadnej cenzury. Oceńcie Państwo sami" - napisał na swoim Facebooku, w opisie do filmiku przedstawiającego wymianę zdań z Latkowskim. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pracodawcy dostają nowe narzędzia. Tysiące pracowników stracą swoje pensje, nawet na rok
  2. Z samochodu nic nie zostało. Nie żyje jedna osoba. Tragiczny wypadek na słupie
  3. Nauczyciele do pracy przy czereśniach. Minister ma dla nich propozycję
  4. Spadek poparcia dla PiS, jakiego jeszcze nie było. Wynik sondażu zamiesza na Nowogrodzkiej
  5. Agata Duda na zaskakujących zdjęciach sprzed wielu lat. Bardzo się zmieniła, poznalibyście?
  6. Zagrożenie prawie w całej Polsce, bezpieczne tylko kilka regionów. Trzeba bardzo uważać

Źródło: Fakt.pl