Sylwester Latkowski odpowiedział na oświadczenia celebrytów. (zdj. Il.) ; East NewsŹródło: (zdj. Il.) ; East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 22 Maja 2020

Sylwester Latkowski w zaskakujących słowach, nikogo się nie boi. "Są nowi świadkowie"

Sylwester Latkowski premierą "Nic się nie stało" poruszył temat przemocy seksualnej w świecie show-biznesu. Jego film wywołał skrajne emocje wśród oglądających. Część z przedstawionych osób publicznych natychmiastowo wydała ważne oświadczenia. Prostują w nich oskarżenia przedstawione przez reżysera. Deklarują też złożenie pozwów.

"Nic się nie stało" od kilku dni bije rekordy popularności. Dokument opowiadający historię krzywdzonej 14-latki poruszył opinie publiczną. Wyemitowany na łamach Telewizji Polskiej materiał wywołał też radykalne reakcje widzów. Na swoich mediach społecznościowych wplątani w aferę celebryci pokazali pełne nienawiści wiadomości, które zapychają ich skrzynki.

Niespodziewany protest w centrum Warszawy. Media są już na miejscu, zachowanie manifestujących może zadziwiaćNiespodziewany protest w centrum Warszawy. Media są już na miejscu, zachowanie manifestujących może zadziwiaćCzytaj dalej

Czy Sylwester Latkowski odpowie przed sądem?

Uczestnicy życia publicznego, w tym między innymi Borys Szyc i Kuba Wojewódzki, zapowiedzieli wejście na drogę sądową z Sylwestrem Latkowskim. Wskazują, że reżyser ich znieważył. Również małżeństwo Majdanów rozpoczęło pracę z prawnikami celem postawienia autora filmu przed wymiarem sprawiedliwości. Prowodyr całego zamieszania nie przejawia jednak strachu przed ewentualną konfrontacją. W rozmowie z Wirtualną Polską wyjaśnia, że posiada o wiele więcej dowód obciążających sławnych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo niepokojące słowa Łukasza Szumowskiego. Chodzi o drugie uderzenie epidemii, padły konkretne miesiące
2. Ile zarabia Magdalena Ogórek? Kwoty robią naprawdę olbrzymie wrażenie

Pytany przez dziennikarzy WP, tłumaczy, że nie chce wyciągać wszystkich kart przed ewentualnym procesem. Informuje, że podjął pracę nad pozwami, którymi ma zamiar odpowiedzieć na wydane oświadczenia. Jego zdaniem to właśnie Szyc, Majdan i Wojewódzki będą musieli kasować swoje wpisy z mediów społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że zaistniały konflikt jeszcze długo będzie podlegał eskalacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy uważasz, że obowiązek noszenia maseczki powinien zostać zniesiony?
  2. Policja wydała stanowcze oświadczenie. Posypią się mandaty, nie będzie taryfy ulgowej
  3. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  4. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  5. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  6. Ratunek dla wielu Polaków. Specjalna akcja, dzięki której spotkają swoich bliskich

Źródło: [Wirtualna Polska]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News