Mężczyzna wydostał się z karetki pogotowia, a zaraz potem zginął pod kołami samochodu dostawczego.. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5d/Karetka_Mercedes-Benz_Sprinter_tomaszowskiego_Pogotowia_Ratunkowego._Tomasz%C3%B3w_Mazowiecki%2C_PL%2C_EU%2C_CC0.jpg/1024px-Karetka_Mercedes-Benz_Sprinter_tomaszowskiego_Pogotowia_Ratunkowego._Tomasz%C3%B3w_Mazowiecki%2C_PL%2C_EU%2C_CC0.jpg
Źródło: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5d/Karetka_Mercedes-Benz_Sprinter_tomaszowskiego_Pogotowia_Ratunkowego._Tomasz%C3%B3w_Mazowiecki%2C_PL%2C_EU%2C_CC0.jpg/1024px-Karetka_Mercedes-Benz_Sprinter_tomaszowskiego_Pogotowia_Ratunkowego._Tomasz%C3%B3w_Mazowiecki%2C_PL%2C_EU%2C_CC0.jpg
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Stycznia 2020

Dramatyczna sytuacja w Świdnicy. Wydostał się z jadącej karetki, chwilę później już nie żył

Świdnica - to tu w dniu 11 stycznia o godz. 21.40 doszło do tragicznej śmierci 53-latka, który wydostał się z karetki pogotowia i chwilę później zginął.

Prokuratura Rejonowa w Świdnicy wszczęła postępowanie w sprawie śmierci 53-latka, który stracił życie na drodze krajowej nr 35. w Komorowie koło Świdnicy. Mężczyzna wydostał się z karetki pogotowia, a zaraz potem zginął pod kołami samochodu dostawczego.

Jak mówi prokurator rejonowy Marek Rusin:

– Śledztwo prowadzone jest w kierunku narażenia mężczyzny na utratę życia i nieumyślnego spowodowania śmierci.

Z informacji umieszczonych na portalu swidnica24.pl wynika, że karetka szpitalna przewoziła mężczyznę z Dzierżoniowa do szpitala w Wałbrzychu. Pacjent ponoć potrzebował pomocy w związku z pobiciem. Podaje się, że mężczyzna był prawdopodobnie przewożony w pozycji siedzącej.

Wiadomo, że 53-latek wypadł na asfalt gdzie został potrącony przez jadący za karetką samochód dostawczy. Podjęto natychmiastową reanimację, ale mężczyzny nie udało się uratować.

Tragiczne doniesienia. Popularny, młody ksiądz zginął w wypadkuTragiczne doniesienia. Popularny, młody ksiądz zginął w wypadkuCzytaj dalej

Świdnica: jak doszło do wypadku?

Prokurator Marek Rusin informuje, że w karetce poza zmarłym znajdował się kierowca oraz pielęgniarka, oboje w stanie trzeźwości. Trwa śledztwo mające na celu ustalenie, czy mężczyzna wypadł, czy wyskoczył z pojazdu. Przedmiotem śledztwa będzie także ustalenie, czy pacjent był przewożony właściwie, a jeśli tak - to w jaki sposób wydostał się z pojazdu.

Jak podaje portal swidnica24.pl, w najbliższych dniach biegły dokona oględzin karetki, a następnie odbędzie się sekcja zwłok zmarłego.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Rekompensata za prąd nie dla każdego, musisz spełnić jeden warunek. Znamy szczegóły projektu

2. Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofą

3. Lech Wałęsa zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa

4. Po "Tylko nie mów nikomu" zawiadomiono o pedofilii księdza. Obrońca: Sama tego chciała

5. Tylko u nas: Wiemy, który dziennikarz TVP mógł doprowadzić do hospitalizacji pracownicy Senatu

6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk