Gwiazda "Świata według Kiepskich" w nienajlepszej formie. East News/Tricolors
Źródło: East News/Tricolors
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 16 Listopada 2020

Gwiazda "Świata według Kiepskich" w dramatycznej sytuacji życiowej. Nie ma z czego żyć, choć zna ją cała Polska

"Świat według Kiepskich" został wstrzymany do odwołania. Choć chodzą słuchy, że produkcja ruszy nowych odcinków rozpocznie się już w styczniu, nikt nie ma pewności co do terminu powrotu do prac nad serialem. Sytuacja jest wysoce niekomfortowa dla Marzeny Kipiel-Sztuka, która w rozmowie z "Twoim Imperium" podzieliła się informacjami o niezbyt obiecującej kondycji finansowej jej domowego budżetu.

Marzena Kipiel-Sztuka, którą widzowie "Świata według Kiepskich" kojarzą z roli Halinki Kiepskiej, znalazła się w trudnej sytuacji materialnej. Aktorka stała się ofiarą kryzysu w środowisku artystycznym, wywołanym pandemią koronawirusa. Obecnie ciężko jej wiązać koniec z końcem.

Przełomowa i zaskakująca decyzja w życiu Marty Kaczyńskiej, mowa o jej małżeństwie. Nikt się nie spodziewałPrzełomowa i zaskakująca decyzja w życiu Marty Kaczyńskiej, mowa o jej małżeństwie. Nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Gwiazda "Świata według Kiepskich" w krytycznej sytuacji

Środowisko artystyczne w wyjątkowy sposób zostało dotknięte kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa. Zamknięcie teatrów, w których praca często była dla aktorów jedynym stałym źródłem dochodów wpłynęło na zdecydowane pogorszenie się ich sytuacji materialnej.

Jakiś czas temu na złą kondycję finansową swojego domowego budżetu narzekał Mariusz Czajka. Teatr Buffo, w którym pracował aktor, musiał wstrzymać działalność, zgodnie z rządowym rozporządzeniem, a artysta stracił jedyne miejsce pracy. Pomocy na szczęście zdecydowali się udzielić mu przyjaciele.

Nie wszystkim jednak los dopisał w takim stopniu. Z kiepską sytuacją finansową zmaga się obecnie znana i kochana z roli Halinki w serialu "Świat według Kiepskich", Marzena Kipiel-Sztuka. Wstrzymanie prac nad popularną serią Polsatu wpędziło aktorkę w niemałe kłopoty.

Los nigdy szczególnie nie oszczędzał gwiazdy "Świata według Kiepskich". Najpierw nieudane małżeństwo, a potem nieoczekiwane śmierci dwóch kolejnych partnerów to wydarzenia, które wyjątkowo doświadczyły Marzenę Kipiel-Sztukę. W wywiadzie dla "Twojego Imperium", aktorka opowiedziała o trudnej sytuacji, w jakiej się obecnie znalazła.

"Strach, bezradność..."

Skandaliczne zachowanie Kingi Dudy z okazji urodzin. Ujawniono zdjęcia i wideo, trafiły do sieci - na pewno niechcianeSkandaliczne zachowanie Kingi Dudy z okazji urodzin. Ujawniono zdjęcia i wideo, trafiły do sieci - na pewno niechcianeCzytaj dalej

Aktorka znana ze "Świata według Kiepskich" przyznała na łamach "Twojego Imperium", że nie ma pojęcia jak będą wyglądać najbliższe miesiące w jej życiu. Uczucia strachu i osamotnienia, jakie jej towarzyszą, pogłębiają jedynie jej smutek związany z niełatwymi okolicznościami, w jakich się znalazła.

Odgrywająca w "Świecie według Kiepskich" rolę Halinki, Marzena Kipiel-Sztuka stwierdziła wprost, że nie wie czy będzie miała za co żyć w przyszłym miesiącu. Brak możliwości pracy w teatrze oraz wstrzymanie nagrań odcinków serialu sprawiają, że jej sytuacja materialna z dnia na dzień robi się coraz gorsza.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czarnek się wygadał. Chce wprowadzić przerażającą reformę, studenci będą zupełnie bezbronni wobec przemocowych wykładowców
2. Ile zarabiał Lech Wałęsa przed pandemią? Były prezydent nazwał się bankrutem, ale stawki mówią co innego
3. Giertych przerwał milczenie i wyciągnął kwity, szykuje się afera roku. Rząd miał złożyć niemoralną propozycje Czarneckiemu

- Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć - zwierzyła się w rozmowie z "Twoim Imperium".

Gwiazda "Świata według Kiepskich" ma nadzieję, że szybko przyjdzie jej wrócić na plan serialu. Czekają na to również fani, którzy mimo śmierci Dariusza Gnatowskiego, wciąż spragnieni są nowych przygód swoich ulubionych bohaterów.

Marzena Kipiel-Sztuka wciela się w rolę Halinki od samego początku istnienia serialu "Świat według Kiepskich", czyli od 1999 r. Kochana przez ogromną rzeszę fanów, wciąż bawi telewidzów Polsatu swoją nieśmiertelną kreacją aktorską.

źródło: pudelek.pl

Kotlety mielone bez mięsa? Świetna opcja dla osób, które mają problemy z cholesterolem lub nadwagąKotlety mielone bez mięsa? Świetna opcja dla osób, które mają problemy z cholesterolem lub nadwagąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przepis na domowy eliksir zdrowia. Przygotujesz go z popularnego warzywa
  2. Działa podobnie jak sok i syrop, a jest łatwiejszy do zrobienia . Piorunujące działanie naparu z imbiru
  3. "Kryli? Mogli nie wiedzieć". Tadeusz Rydzyk zacięcie broni Gulbinowicza i Dziwisza
  4. Wraca oferta Lidla, przez którą ludzie się tratowali w kolejkach. Teraz może być podobnie
  5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  6. Dramat Beaty Pawlikowskiej. Podróżniczce wszystko legło w gruzach. A miała być szczęśliwa na krańcu świata
  7. UOKiK ostrzega przed oszustami na Black Friday. Polacy mogą stracić pieniądze, koniecznie sprawdź jak się zabezpieczyć