Marzena Kipiel-Sztuka na planie "Świata według Kiepskich".. MACIEJ KULCZYNSKI/East NewsŹródło: MACIEJ KULCZYNSKI/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 4 Sierpnia 2020

Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu "Świat Według Kiepskich". Ma poważny problem z nałogiem przez epidemię?

"Świat według Kiepskich" jest nieprzerwanie emitowany na antenie telewizji Polsat od 1999 roku. Obok Andrzeja Grabowskiego jedną z najbardziej kojarzoną z produkcją twarzy jest bez wątpienia Marzena Kipiel-Sztuka, telewidzom znana z roli serialowej Halinki. Aktorka zdobyła się na osobliwe wyznanie dotyczące nałogu.

Szczegóły wywiadu udzielonego tygodnikowi "Twoje Imperium" przez Marzenę Kipiel-Sztukę przytacza portal Se.pl. Jak czytamy, artystka nie ma za sobą szczególnie przyjemnych miesięcy. Wobec epidemii koronawirusa zdjęcia popularnego serialu, który swoimi występami uświetnia od przeszło 20 lat, zostały wstrzymane. Brak możliwości przebywania na planie, a także wymuszoną pandemią kwarantanna dały się we znaki również artystce. Jak sama wyznała, zamknięcie zaowocowało zastrzeżeniem się nałogu.

Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w "Nasz nowy dom". Uczestniczka przeżyła coś znacznie gorszego, polały się łzyCzytaj dalej

"Świat według Kiepskich". Wyznanie Marzeny Kipiel-Sztuki

Uzależnieniem występującej w "Świecie według Kiepskich" aktorki są papierosy. – Przyznaję się bez bicia, że zaczęłam więcej palić – kopcę jak smok. Na szczęście słyszałam, że francuscy naukowcy mają teorię, że palenie tytoniu chroni przed wirusem – wskazała serialowa Halinka, cytowana przez "Super Express". Jednym z powodów do walki ze stresem za pomocą tytoniu – oprócz wspomnianej epidemii – mogły być też problemy zdrowotne Kiepiel-Sztuki.

– Stan mojego konta skurczył się do niebotycznie małych rozmiarów, siedziałam sama w domu, a na domiar złego złapało mnie ostre przeziębienie. Ale nie poddałam się. Jak widać, przetrwałam – przekazała w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

DZISIAJ GZREJE: 1. Rząd podjął nagłą decyzję, wprowadzono zakaz. Zbyt duże niebezpieczeństwo
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Sąsiad Polski z przerażeniem patrzy na sytuację nad Wisłą. Rozważają decyzję o przymusowej kwarantannie dla Polaków

Warto zaznaczyć, że bez krępacji aktorka opowiada również o kontaktach z alkoholem. – Lubię wypić, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Nie będę też zaprzeczać, że go spożywam, ani opowiadać banialuków, że sporadycznie delektuję się do obiadu lampką wybornego i oczywiście bardzo drogiego wina - jak na znaną aktorkę przystało. Nie jestem hipokrytką. Potwierdzam zatem, że abstynencja z pewnością mi nie grozi... – zaznaczyła związana z produkcją Polsatu artystka.

wtv.pl - portal informacyjny"Kuchenne rewolucje" i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?Czytaj dalej

Na zakończenie wspomnijmy, że życie od jakiegoś czasu nie rozpieszcza gwiazdy "Świata według Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka pochowała trzech mężów oraz jednego partnera. Zdaniem "SE" samotne wieczory aktorka umila sobie chłodnym piwem i dobrym serialem. Jak wspomniała, oglądanie polskich produkcji na trzeźwo nie przychodzi jej z łatwością.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda "Królowych życia" wpadła w tarapaty. Została zatrzymana przez policję, sprawa jest poważna
  2. Pierwsi zatrzymani za znieważenie warszawskich pomników
  3. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  4. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  5. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  6. Byli na wakacjach nad polskim morzem. Wrócili do domu i zaczęli zarażać wirusem

Źródło: se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!