Suwałki. Atak na Rafała Trzaskowskiego na finiszu kampanii prezydenckiej.. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 21 Czerwca 2020

Atak na Rafała Trzaskowskiego. Użyto butelki, niepokojące doniesienia

Suwałki są jednym z miejsc na mapie Polski, które odwiedzi dziś Rafał Trzaskowski. Kampania prezydencka znajduje się na finiszu, a co za tym idzie emocje z dnia na dzień stają się coraz silniejsze. W trakcie spotkania jeden z uczestników rzucił butelką w kierunku kandydata Koalicji Obywatelskiej. Konieczna była interwencja policji.

Jak donosi Onet, do zdarzenia doszło po konferencji prasowej Rafała Trzaskowskiego zorganizowanej w Suwałkach. Po zakończeniu spotkania kandydat KO postanowił porozmawiać z miejscowymi w parku Konstytucji. Rywal Andrzeja Dudy pozował także do zdjęć ze zgromadzonymi na miejscu osobami.

Szpital pilnie powiadomił prokuraturę. Znany polski dziennikarz zmarł w tajemniczych i budzących wątpliwości okolicznościachSzpital pilnie powiadomił prokuraturę. Znany polski dziennikarz zmarł w tajemniczych i budzących wątpliwości okolicznościachCzytaj dalej

Suwałki. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Niespodziewanie jeden z obecnych mężczyzn rzucił plastikową butelką w kierunku Trzaskowskiego. Z informacji podanych przez onet.pl wynika, że kandydatowi na prezydenta nie stało się krzywda. Przedmiot trafił bowiem w kamerę jednej z nagrywających polityka stacji telewizyjnych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele
2. Stało się. Wiadomość, na którą wszyscy czekali. Kraj uwielbiany przez Polaków otworzył granice

Konieczna była jednak interwencja policji. Młody mężczyzna został już zatrzymany przez suwalskich funkcjonariuszy. Policjanci tymczasowo aresztowali także osobę, która towarzyszyła napastnikowi.

Wśród zebranych, w pobliżu dwójki zatrzymanych, znajdował się też trzeci mężczyzna. Udało mu się jednak zbiec z miejsca zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za plażowanie zapłacisz nawet 30 proc. więcej. Ceny nad morzem wystrzeliły
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Prezydent podpisał 1400+. Tysiące Polaków dostaną pieniądze już w czerwcu, jeden warunek

Źródło: onet.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News