Super Express. (zdj. Il. ) ; Flickr/Piotr DrabikŹródło: (zdj. Il. ) ; Flickr/Piotr Drabik
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Września 2020

Wiemy, jak poluje kot Jarosława Kaczyńskiego. Tabloid porównał zwierzę do właściciela

"Super Express" przekazał zaskakujące wiadomości. Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został przyłapany na gorącym uczynku. Chodził po posesji swojego właściciela ze zdobyczą w pyszczku. Redaktorzy porównali zwierzę do samego Jarosława Kaczyńskiego.

Lider Zjednoczonej Prawicy jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych Polaków. Jego działalność społeczna i polityczna stała się obiektem zainteresowań wielu mediów. Ciekawscy reporterzy zaczęli też doszukiwać się informacji na temat prywatnego życia Jarosława Kaczyńskiego. "Super Express" dotarł nawet do jego kota. Okazuje się, że czworonóg często urządza polowania na działce należącej do jego właściciela. Dziennikarze porównali jego charakter do prezesa PiS-u.

Uwaga, wydano alarm drugiego stopnia. Dziś może być bardzo niebezpiecznie, lepiej się przygotowaćUwaga, wydano alarm drugiego stopnia. Dziś może być bardzo niebezpiecznie, lepiej się przygotowaćCzytaj dalej

"Super Express" odkrył, co robi kot Jarosława Kaczyńskiego. Padło niecodzienne porównanie

Wiele mówi się o cechach, które łączą ludzi i zwierzęta. Nasi mali domownicy często upadaniają się do swoich właścicieli. "Super Express" postanowił porównać kota Feliksa do Jarosława Kaczyńskiego. Redaktorzy wskazują, że czworonóg jest surowy, inteligentny oraz konsekwentny, podobnie jak jego właściciel. Medium przyłapało kota podczas polowania na mysz. Nieproszony gość wkradł się na posesję założyciela Prawa i Sprawiedliwości. "Super Express" deklaruje, że dopadnięcie gryzonia nie stanowiło dla Feliksa większego problemu.

Lech Wałęsa ma poważne problemy ze zdrowiem, znów musi brać leki. Dramatyczny wpis zaniepokoiłLech Wałęsa ma poważne problemy ze zdrowiem, znów musi brać leki. Dramatyczny wpis zaniepokoiłCzytaj dalej

Autorzy artykułu wykazali się kreatywnością. "Super Express", opisując ofiarę kota Kaczyńskiego, przypomniał o wydarzeniach, jakie rozgrywają się między liderami Zjednoczonej Prawicy. - Prezes nie zapomina nielojalnych postaw. Wojna wewnątrz naszego obozu toczy się od bardzo długiego czasu i ofiary muszą być - deklarował dla "Super Expressu" anonimowy polityk Prawa i Sprawiedliwości. Mały Feliks również ma "pełne łapy roboty". Kot został przyłapany podczas polowania w ostatni weekend.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

"Super Express" podaje, że kot Jarosława Kaczyńskiego był zadowolony z efektu polowania. Czy jego właściciel zakończy spór wewnątrz Zjednoczonej Prawicy w podobnym nastroju?

Ujawniono, jak wygląda naprawdę praca kapelana na oddziale położniczym w obecnym czasie. Zaskakujące słowa: Ujawniono, jak wygląda naprawdę praca kapelana na oddziale położniczym w obecnym czasie. Zaskakujące słowa: "Mam wyrzuty"Czytaj dalej

Źródło: [Super Express]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News