Super Express ujawnia. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 3 Września 2020

Właśnie wybuchł gigantyczny skandal z Dudą i jego rodziną w tle. Dziennikarze wszystko nagrali

"Super Express" po raz kolejny interweniował w sprawie, noszącej znamiona nepotyzmu. Tym razem to Andrzej Duda miał wpłynąć na obsadzenie w państwowej spółce swojego krewnego. Antoni Duda, bo o nim mowa, trafił do rady nadzorczej PKP CARGO.

Brat Jana Dudy, czyli ojca obecnie urzędującej głowy państwa, za niewymagającą wiele wysiłku pracę, otrzymuje sowite wynagrodzenie. Jak zauważa "Super Express", rada nadzorcza PKP Cargo zbiera się tylko raz w miesiącu. Tymczasem stryj Andrzeja Dudy na tej posadzie otrzymuje aż 10 tys. zł.

Jarosław Jakimowicz znów odpłynął w TVP Info i pokazał, na co go stać. Co z kulturą osobistą? Jarosław Jakimowicz znów odpłynął w TVP Info i pokazał, na co go stać. Co z kulturą osobistą? "Rozjadę ją w sądzie jak żabę"Czytaj dalej

Sprawia odbiła się w mediach szerokim echem. Mimo to, Antoni Duda zdaje się nie widzieć problemu w swoim położeniu. W sprowokowanej przez dziennikarzy rozmowie telefonicznej przyznał, że nie przejmuje się komentarzami.

"Super Express" dzwoni do krewnego Andrzeja Dudy

Wiecie, czyją córką jest znana z TVN Dorota Szelągowska? Ma szalenie popularną matkę, wielu fanom umknęłoWiecie, czyją córką jest znana z TVN Dorota Szelągowska? Ma szalenie popularną matkę, wielu fanom umknęłoCzytaj dalej

Redakcja medium postanowiła dokonać prowokacji. Jeden z dziennikarzy podszył się pod pracownika nieistniejącego resortu transportu i zadzwonił do Antoniego Dudy z pytaniem, czy zamierza ustąpić ze stanowiska.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
2. Rozemocjonowana Dominika Gwit poinformowała fanów, że padła ofiarą oszustwa. Ostrzega innych przed niebezpieczeństwem, chodzi o produkty na odchudzanie

– Odbieram hejt jako znak dzisiejszych czasów. Hejterstwo jest silniejsze niż normalne dziennikarstwo (...) Ponad 45 lat pracy na stanowiskach dyrektorskich w przemyśle, w urzędzie państwowym, w urzędzie samorządowym, parlamentarne doświadczenie i społeczne (…) w Klubie Inteligencji Katolickiej, w AWS. To da duży wkład w działanie rady. Mogę być odwołany. Uważam natomiast, że jestem w stanie dać z siebie jeszcze trochę - miał z rozbrajającą szczerością przyznać urzędnik w sprowokowanej rozmowie.

Podszywającym się pod przedstawicieli ministerstwa dziennikarzom Antoni Duda przekazał, że zamierza wziąć udział w następnym posiedzeniu rady nadzorczej PKP CARGO, planowanej na 21 września.

Pieniądze miały trafić przede wszystkim do ofiar przestępstw i ich rodzin. Ostatecznie skorzystał Tadeusz RydzykPieniądze miały trafić przede wszystkim do ofiar przestępstw i ich rodzin. Ostatecznie skorzystał Tadeusz RydzykCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobra wiadomość dla seniorów. Nie każdy emeryt musi płacić składkę zdrowotną, wszystko zależy od dwóch czynników
  2. Koronawirus w podwarszawskiej szkole. Nauczycielka chora na COVID-19, uczniowie wrócili na lekcje
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?