Jerzy Stuhr. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 29 Lipca 2020

Maciej Stuhr apeluje do Polek i Polaków w kluczowej sprawie. Robi to w imieniu taty

Maciej Stuhr kieruje niezwykle ważne słowa do wszystkich Polaków. Przestrzega przed błędem, który popełnił jego ojciec, Jerzy Stuhr.

Znany aktor we wpisie na Facebooku podziękował służbie zdrowia oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w leczenie jego ojca. Przestrzegł również wszystkich przed bagatelizowaniem objawów udaru mózgu.

Pożar nie jest pierwszą tragedią w Pożar nie jest pierwszą tragedią w "Nasz nowy dom". Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 latCzytaj dalej

Stan Jerzego Stuhra jest stabilny

13 lipca media obiegła informacja, że Jerzy Stuhr w ciężkim stanie zdrowia trafił do krakowskiego szpitala z podejrzeniem udaru. Wczoraj żona znanego aktora poinformowała, że jej mąż czuje się już znacznie lepiej. „Mąż został dziś wypisany ze Szpitala Uniwersyteckiego. Czuje się dobrze, właśnie jedziemy do domu” – powiedziała w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”. Informacje o stanie zdrowia ojca i podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w walce o życie aktora opublikowały również jego syn Maciej Stuhr.

Kolejne krytyczne problemy w rodzinie Jacka Kurskiego. Sprawą zajmie się prokuratura, powracają poważne oskarżenia z przeszłościKolejne krytyczne problemy w rodzinie Jacka Kurskiego. Sprawą zajmie się prokuratura, powracają poważne oskarżenia z przeszłościCzytaj dalej

Maciej Stuhr dziękuje wszystkim i przestrzega

Syn Jerzego Stuhra, Maciej który również jest znanym aktorem opublikował podziękowania za pomoc. „Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was!” – pisze na Facebooku Maciej Stuhr.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski 2. Opłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulat 3. Zmiany dotyczące emerytur jeszcze nie są pewne. Jednak rząd zaciska pasa, seniorzy też będą musieli?

Aktor przestrzega również przed bagatelizowaniem objawów udaru: „W przypadku udaru mózgu, absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu (…) nie zastanawiacie się, wzywacie karetkę. (…) To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać!” – dodaje aktor.

Źródło: [„Gazeta Wyborcza”, WP, Facebook]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam: ”Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek”
  2. Pilna wiadomość dla milionów rodziców. Chodzi o pójście dzieci do szkół
  3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. 22 osoby nie żyją. 21 rannych. Dramatyczny bilans tragedii. Porażające wieści ze świata

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!