Studio Polska TVP. Studio Polska TVP/22.08.20/ScreenŹródło: Studio Polska TVP/22.08.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Sierpnia 2020

Ostra awantura na antenie Studio Polska w TVP. Poseł PiS zaczął grozić pozwem, jeśli posłanka nie przeprosi

"Studio Polska" w TVP ponownie odnotowało wielką awanturę. Starli się ze sobą przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości oraz Lewicy. W pewnym momencie poseł PiS-u nie wytrzymał i zagroził pozwem, jeśli posłanka go nie przeprosi.

Telewizja Polska słynie ze swoich programów politycznych. Dziennikarze często dobierają tematy oraz gości tak, aby wywołać, jak największe emocje. Podobnie było i tym razem, kiedy zaproszono do debaty przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości i Lewicy. Ponownie podjęto najbardziej bulwersujące kwestie. Prawa człowieka do dziś budzą spory i podziały. Rozmowa o mniejszościach seksualnych, prawie do aborcji oraz wypowiedziach papieża Franciszka wyprowadziła Przemysława Czarnka z równowagi.

Lepiej już teraz zróbcie planowane zakupy. Biedronka, Lidl i Auchan szykują się na szturmLepiej już teraz zróbcie planowane zakupy. Biedronka, Lidl i Auchan szykują się na szturmCzytaj dalej

"Studio Polska" TVP. Przemysław Czarnek zagroził pozwem Katarzynie Ueberhan

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Czarnek zasugerował, że osoby LGBT nie są równe ludziom "normalnym", precyzując później, że odnosił się do fotografii, przedstawiającej roznegliżowanych mężczyzn. - Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją - brzmiały jego słowa.

Gwiazdorzy zostali wyrzuceni z kultowego show grupy TVN przez kontrowersje? Nie zobaczymy ich na antenie w najbliższym czasieGwiazdorzy zostali wyrzuceni z kultowego show grupy TVN przez kontrowersje? Nie zobaczymy ich na antenie w najbliższym czasieCzytaj dalej

Wypowiedź ta została wyciągnięta na antenie TVP Info przez Katarzynę Ueberhan. Posłanka zarzuciła swojemu oponentowi dzielenie ludzi na oraz mówienie o "podludziach".  Przedstawiciel PiS-u nie wytrzymał i odwołał się do nauk Jana Pawła II. - To, że ktoś wyraża poglądy oparte na wartościach chrześcijańskich, na nauczaniu Jana Pawła II, na Katechizmie Kościoła Katolickiego, to nie znaczy, że są to uprzedzenia. To są poglądy chrześcijańskie. Przyzwyczajcie się do tego. Wszystko, co nie jest lewackie, nazywacie fobią - deklarował Przemysław Czarnek w "Studio Polska".

 - Jesteśmy na antenie ogólnopolskiej. Pani przed momentem powiedziała, że mówię o jakichś podludziach. Proszę dokładnie przytoczyć moje słowa, jeśli pani nie chce stanąć przed sądem - zagroził poseł Prawa i Sprawiedliwości na antenie TVP Info.  - Dostanie pani za chwilę pozew do sądu, jeśli nie przeprosi. Ma pani czas do końca tego programu - dodał oburzony wypowiedzią Katarzyny Ueberhan. Posłanka ostatecznie przeprosiła.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Płacenie kartą nie będzie wyglądało już tak samo. UE zmieni zasady

"Studio Polska" TVP tym razem zaprosiło też nauczycielkę, Joannę Kogowską-Piasecką. Pedagog jest też stałym bywalcem prawicowej telewizji Republika. Piasecka opowiadała o swoim sprzeciwie dla marszy osób LGBT. Jej zdaniem mniejszości seksualne rozpowszechniają i narzucają swoją "ideologię". Joanna Senyszyn celnie zripostowała oponetkę. - W wyniku zachowania takich nauczycieli jak pani, bardzo wiele młodych ludzi LGBT popełnia samobójstwa. A pani jest zadowolona i uśmiechnięta - wskazywała na antenie TVP Info. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Andrzej Duda w spocie wyborczym prezydenta USA. Filmik bije rekordy popularności
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Niemal cała Polska objęta alertami, będzie bardzo niebezpiecznie. Wydano ostrzeżenia
  4. Krzysztof Kononowicz znęcał się nad szczeniakiem podczas "patostreamu"? Skandaliczne nagranie
  5. Ogromna awaria w TVP, spaliły się serwery. "Emisja zagrożona", internauci komentują
  6. Żywioł nie miał litości. Fatalna noc w Polsce. Tysiące mieszkańców poszkodowanych

Źródło: [Studio Polska]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!