Studio Polska TVP. TVP/Studio Polska/ScreenŹródło: TVP/Studio Polska/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 9 Sierpnia 2020

Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska

Studio Polska ponownie przerodziło się w wielką awanturę. Tym razem dotyczyła społeczności LGBT. Posłanka Lewicy niespodziewanie ujawniła na wizji pogróżki, jakie dostała po ostatnich protestach. Kartkę z niepokojącą wiadomością pozostawiono pod wejściem do jej mieszkania. Posłowie Lewicy apelują do Zbigniewa Ziobry o pilną reakcję.

Burza medialna wokół kolektywu Stop Bzdurom nie milknie. Nieformalna organizacja podjęła stanowcze działania na rzecz ofiar mowy nienawiści i dyskryminacji. Policja wytoczyła poważne oskarżenia wobec Małgorzaty Sz. znanej powszechnie jako Margot. Funkcjonariusze uważają, że to właśnie ona zdewastowała furgonetkę organizacji Pro Prawo do Życia. Warto dodać, że kilka dni później grupa anonimowych działaczek zawiesiła tęczowe flagi na warszawskich pomnikach. Symbol społeczności LGBT znalazł się między innymi na podobiźnie Jezusa Chrystusa.

Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznieLepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznieCzytaj dalej

Studio Polska. Posłanka Lewicy dostaje pogróżki

Uczestnicy ostatnich zgromadzeń uskarżają się na brutalne postawy służb. Posłanki Lewicy i Koalicji Obywatelskiej przekazali relacje z manifestacji w obronie Margot. Część z nich deklaruje, że własnym ciałem chroniło demonstrujących. Organy ścigania zatrzymały prawie 50 osób. Ujęci mieli nie mieć możliwości kontaktu z prawnikiem. Również parlamentarzyści wskazują, że pracownicy warszawskich komisariatów odmawiali współpracy, choć ci mieli prawo do podjęcia interwencji.

Biedronka i Lidl mają powody do obaw. Na rynku pojawi się jeszcze tańszy sklepBiedronka i Lidl mają powody do obaw. Na rynku pojawi się jeszcze tańszy sklepCzytaj dalej

Jedną z posłanek zaangażowanych w pomoc dla mniejszości seksualnych jest Małgorzata Prokop-Paczkowska. Polityczka od wielu lat wspiera osoby dyskryminowane przez swoją orientację seksualną. Przedstawicielka klubu Lewicy aktywnie uczęszcza do TVP, gdzie reprezentuje odmienne od Prawa i Sprawiedliwości stanowiska. Tym razem wystąpiła w programie Studio Polska, gdzie wspólnie z Joanną Senyszyn i Hanną Gil-Piątek ścierała się ze skrajnie prawicowymi działaczami. 

TVP miejscem awantury. W Studio Polska pokazano pogróżki, jakie otrzymała posłanka Lewicy

Studio Polska słynie z podejmowania kontrowersyjnych tematów. Do programu na żywo zaprasza się gości o zupełnie skrajnych poglądach. Przyczynia się to do wielu awantur między przedstawicielami lewicy a prawicy. Dziennikarze TVP oraz członek fundacji Pro Prawo do Życia próbowali przekonać, że to właśnie Margot zachowywała się agresywnie. Według nich osoba niebinarna obrażała funkcjonariuszy policji. Sugerowali, że postępowanie organów ścigania mogło być uzasadnione. W pewnym momencie posłanka wyciągnęła tablet, na którym widoczne było zdjęcie listu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Produkt uwielbiany przez Polaków może zniknąć ze sklepowych półek. Cała branża mówi o katastrofie

Krzysztof Śmiszek zaapelował do Zbigniewa Ziobro o wszczęcie śledztwa w sprawie gróźb karalnych. "Panie @ZiobroPL proszę o natychmiastową reakcję! Proszę o konferencję prasową, proszę o potępienie bandyctwa! Proszę o masowe zaangazowanie prokuratury! Oh wait to tylko poslanka @__Lewica @M_Prokop_P, jej się należało. List znaleziony na wycieraczce przed jej mieszkaniem" - informuje poseł Lewicy na Twitterze. Umieścił fotografię, na której widzimy kartkę z pogróżkami. Otrzymała ją Małgorzata Prokop-Paczkowska. Anonimowy obywatel wyzywał ją od "Lizbijskiej zarazy". Wiadomość umieścił pod drzwiami do mieszkania polityczki, która jest jedną z najbliższych współpracowniczek Roberta Biedronia. 

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie ze Studio Polska TVP z 8 sierpnia.

Studio Polska

Studio Polska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rafał Trzaskowski zdecydował. Warszawa uhonoruje ważne wydarzenie
  2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?
  3. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli
  4. Pracownica Tadeusza Rydzyka ujawniła kulisy działania toruńskiego imperium. Robią wrażenie
  5. Jarosław Kaczyński nie ma skrupułów. Dziennikarze dotarli do słów, które wypowiedział w kuluarach. Czeka nas polityczne trzęsienie ziemi?
  6. Dramatyczne sceny w Mielnie i Łebie. "Dobijamy się o wsparcie"

Źródło: [Studio Polska/Twitter/Krzysztof Śmiszek]