Strajk klimatyczny przed Pałacem Prezydenckim.. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Czerwca 2020

Nagły strajk pod Pałacem Prezydenckim, mimo ciszy wyborczej. Młodzi nie wytrzymali i wyszli na ulice, mają dość

Strajk klimatyczny odbywa się właśnie przed Pałacem Prezydenckim. Protestujący wyszli na ulicę mimo obowiązującej ciszy wyborczej. Jak twierdzą młodzi aktywiści, "temat klimatu dotyczy nas wszystkich, bez względu na poglądy polityczne".

Trwa protest młodych aktywistów pod Pałacem Prezydenckim. Walczący o szerzenie świadomości dotyczącej zmian w klimacie zapewniają, że "walka o naszą przyszłość jest sprawą ponad podziałami". Akcja rozpoczęła się o godzinie 12.

Hanna Lis cierpi na przykrą chorobę, która nadal stanowi tabu. Hanna Lis cierpi na przykrą chorobę, która nadal stanowi tabu. "Kobiecość nie musi boleć"Czytaj dalej

Strajk klimatyczny pod Pałacem Prezydenckim

"Najbliższe lata zaważą na tym, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Kryzys klimatyczny się napędza i jedynie wspólnymi działaniami możemy sprostać temu wyzwaniu", zapewniają protestujący w oficjalnym komunikacie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znowu w akcji "kobiety chłopieją, a mężczyzna miękki i ciepły". Poniża kobiety do granic możliwości, bo uważa, że może
2. Kolejne ofiary weekendu. Wypoczynek Polaków wymyka się spod kontroli

Przypomnijmy, że proponowane są działania, które mają doprowadzić do tego, by emisje gazów cieplarnianych do 2030 roku zostały zredukowane o 65 procent. "Żeby za 10 lat osiągnąć ten cel - musimy zacząć już teraz. Bez tego doprowadzimy do przekroczenia punktów krytycznych", zapewniają protestujący.

Strajk klimatyczny. "Wspólnie walczymy o sprawiedliwość klimatyczną!", podkreślają strajkujący. Młodzi aktywiści mają na sobie maski zakrywające nos i usta. Na miejscu obecni są również funkcjonariusze policji upewniający się, że przestrzegane są wszelkie zasady bezpieczeństwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakująca decyzja popularnego banku. Klienci mają powody do radości
  2. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Niesamowity wynik. PKW podała frekwencję na godzinę 12

Źródło: facebook

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News