Stanisław Żółtek z zaskakującym przemówieniem po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów.. eastnews/Andrzej Iwanczuk/ReporterŹródło: eastnews/Andrzej Iwanczuk/Reporter
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 29 Czerwca 2020

Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał

Stanisław Żółtek wygłosił mocno zaskakujące przemówienie po ogłoszeniu sondażowych wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich. – Przed nami piękna przyszłość, niebo błękitne nad nami, małżonka obok mnie i piękne kobiety. Nie ma się co żalić na życie. Mężczyźni też są z nami, ale ja nie z tej opcji – mówił kandydat na prezydenta.

Wstępne wyniki wyborów mówią o 0,3 procent poparcia, jakie udało się uzyskać politykowi. – To bardzo mało. To mi się niespecjalnie podoba, mam nadzieję, że będzie inny – ocenił cytowany przez "Do Rzeczy" Stanisław Żółtek, odnosząc się do osiągniętego wyniku o charakterze sondażowym. – Mimo tego, że w internecie zabłysnęliśmy, zdajemy sobie sprawę, że to internet, a większość tych ludzi nie chodzi na wybory – dodał.

Nagłe i pilne ostrzeżenie Leszka Millera, o co chodzi? Nagłe i pilne ostrzeżenie Leszka Millera, o co chodzi? "Rząd może wprowadzić stan klęski żywiołowej"Czytaj dalej

Stanisław Żółtek: "Uzyskaliśmy więcej, niż się spodziewaliśmy"

– Oczywiście zawsze mogło być inaczej i mogliśmy uzyskać wysoki wynik, ale rozmawiałem z ludźmi, żeby się nie wygłupiać, bo zaczynaliśmy od zera i zakładaliśmy, że nie zbierzemy podpisów, a potem, że nie zaistniejemy w ogóle, że sondaże i główne telewizje nas nie pokażą, a zrobiło się odwrotnie – wskazał następnie kandydat na prezydenta RP. Zaznaczył, że celem jego startu było m.in. stworzenie podwalin pod stworzenie partii, która wejdzie do Parlamentu Europejskiego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poradził nagle trzy osoby
2. Pojechał na urlop, zaraził się koronawirusem. Popularny obiekt w Polsce zamknięty

Zdaniem Stanisława Żółtka osiągnięty wynik daje pewne nadzieje na przyszłość. Polityk wspomniał o stworzeniu organizacji wolnościowej, która – samodzielnie bądź przy współpracy z Konfederacją – może osiągnąć dobry wynik w wyborach do parlamentu i zacząć "zmieniać Polskę". – Traktujemy to jako pierwszy krok do szybkiego zdobycia wpływu na politykę Polski, wewnętrzną i zewnętrzną – zapewnił, cytowany przez dorzeczy.pl.

Nie obyło się jednak bez pewnej kontrowersji. – Przed nami piękna przyszłość, niebo błękitne nad nami, małżonka obok mnie i piękne kobiety – mówił Żółtek. – Nie ma się co żalić na życie. Mężczyźni też są z nami, ale ja nie z tej opcji – zapewnił kandydat, dodając: – Ta opcja jest może na szczęście przede mną, a nie za mną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?
  2. Dziwne zachowanie motorniczego tramwaju. Zaniepokojony pasażer wysłał nam nagranie
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Bill Gates zabrał głos w sprawie COVID-19. Nie jest dobrze, ale wciąż ma nadzieję, że większość ludzi się zaszczepi

Źródło: dorzeczy.pl