Stanisław Michalkiewicz w Radio Maryja/TV TRWAM. youtube/Radio MaryjaŹródło: youtube/Radio Maryja
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 21 Listopada 2019

Stanisław Michalkiewicz się nie wypłaci. Kolejne pismo w prokuraturze

Stanisław Michalkiewicz zasłynął w ostatnich dniach, ujawnieniem danych osobowych ofiary księdza pedofila, z którą przegrał proces. Znany m.in. z Radio Maryja publicysta poinformował o wyroku, skarżąc się na brak środków do życia, które to zajął mu komornik. Do prokuratury wpłynęło kolejne zawiadomienie.

Stanisław Michalkiewicz zarzeka się, że nie był pierwszym, który ujawnił dane osobowe kobiety, przedstawianej w mediach, jako Katarzyna. Jej prawdziwe imie i nazwisko podać miał w 2009 roku "Fakt". Wpisując dane kobiety w wyszukiwarkę znajdujemy jednak, wyłącznie, cytowane przez prawicowe media oświadczenie Michalkiewicza.

Przypominamy, że wpis, w którym publicysta ujawnił dane Katarzyny, stanowił jego odpowiedź na wyrok sądu, który przyznał jej zaocznie 150 tys. zł. zadośćuczynienia. Sprawa dotyczyła, dokonanego przez Michalkiewicza porównania kobiety do prostytutki.

Tego nie można cenzuralnie skomentować. Publicysta Radio Maryja ujawnił dane ofiary księdza pedofilaTego nie można cenzuralnie skomentować. Publicysta Radio Maryja ujawnił dane ofiary księdza pedofilaCzytaj dalej

- Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga, a tu milion i dożywotnia renta. Milion złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie mogą nie zarobić - tak Michalkiewicz skomentował fakt, przyznania kobiecie miliona złotych zadośćuczynienia.

Stanisław Michalkiewicz znów stanie przed sądem?

Jaś Kapela, lewicowy publicysta i poeta, złożył doniesienie do prokuratury na Stanisława Michalkiewicza.

- Dawno nie zgłaszałem nikogo do prokuratury, ale mało osób tak sobie na to zasłużyło jak Stanisław Michalkiewicz. Potrafilibyście popełnić w jednym krótkim tekście aż cztery potencjalne przestępstwa? Ale trudno się dziwić. Michalkiewicz to człowiek, który od lat popełnia podłości, na podłości żeruje, dzięki podłości zarabia. Więc teraz niech nie płacze, że mu komornik wszedł na konta. Pozdrowienia do więzienia. Za krzywdzenie ofiar molestowania mam nadzieję, że znajdzie się dla niego specjalny krąg piekła - skomentował swoją decyzję Kapela.

Stanisław Michalkiewicz się nie wypłaci

ZOBACZ TAKŻE:

1. Ujawniono cennik usług pogrzebowych w parafiach. Drogo?

2. Sąd biskupi uznał ofiarę księdza-pedofila "współwinną grzechu"

3. Abp Głódź poświęcił kolejną placówkę. "Nie był zaproszony"

4. Pracownicy Caritasu przerywają milczenie. Ujawniają skrajną patologię w kościelnej organizacji

5. Lidl przeżyje oblężenie jeszcze przed świętami. Za kilka dni do sklepów trafi prawdziwy hit

6. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News