Stanisław Michalkiewicz wyraził nadzieję, że policja zacznie strzelać do protestujących aktywistów LGBT.. Facebook/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i KsenofobicznychŹródło: Facebook/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Sierpnia 2020

Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila

Stanisław Michalkiewicz, współpracujący z Radiem Maryja skrajnie prawicowy publicysta, wyraził nadzieję, że policja zacznie strzelać do protestujących aktywistów LGBT. Współpracownik mediów ojca Tadeusza Rydzyka liczy na to, że rząd będzie powstrzymywał działania "homo-komand".

Skandaliczne wprost wypowiedzi publicysty Radia Maryja nie są obce nikomu, kto choć raz zetknął się z osobą Stanisława Michalkiewicza. Dość powiedzieć, że jedna z najbardziej jaskrawych osób na polskiej prawicy (i nie o spektakularnej, "pozytywnej" jaskrawości mowa), odnosząc się do milionowego odszkodowania otrzymanego przez ofiarę księdza pedofila, która jako dziewczynka była wielokrotnie gwałcona przez duchownego, stwierdził, że "żadne k... wy nie są tak wynagradzane".

wtv.pl - portal informacyjny"Od dwóch tygodni nie ma z nią kontaktu". Co się dzieje z Beatą Szydło?Czytaj dalej

Stanisław Michalkiewicz:"Od stosowania przemocy to są organy państwowe"

Skrajnie konserwatywny publicysta słynie też ze swej niechęci do osób nieheteronormatywnych, których jawnie nazywa "zboczeńcami". Tym razem związany z mediami ojca dyrektora Michalkiewicz wyraził nadzieję, że już wkrótce funkcjonariusze policji będą strzelać do protestujących aktywistów LGBT. "W ubiegłym roku został podpisany kontrakt na dostawę 30 milionów sztuk ostrej amunicji dla policji", wskazał w nagraniu, które opublikował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Część polskiego wojska z podwyższonym alertem gotowości. Robi się niebezpiecznie, niepokojące informacjeCzęść polskiego wojska z podwyższonym alertem gotowości. Robi się niebezpiecznie, niepokojące informacjeCzytaj dalej

"Więc jak oni tutaj przechodzą do etapu surowości, mam nadzieję, chociaż niewielką, że rząd też przejdzie do etapu surowości i będzie działalność tych homo-komand mitygował", kontynuował współpracownik m.in. Radia Maryja. "Bo od tego, żeby stosować przemoc, to są organy państwowe", przekonywał Stanisław Michalkiewicz, nie siląc się na próbę tuszowania swych poglądów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo smutna wiadomość sprzed kilku chwil. Śmierć uderzyła nagle, fani w żałobie
2. Będą przyspieszone wybory parlamentarne? Ujawniono kulisy sporu w obozie władzy
3. Biedronka pilnie wycofuje trzy partie produktu. Może być niebezpieczny dla niektórych osób

"Mam nadzieję, że nadejdzie taki moment, że policja zrobi użytek z tych 30 milinów sztuk ostrej amunicji, którą sobie kupiła", zakończył. Przedstawiciele OMZRiK (nagranie odnaleźć można pod tym LINKIEM) wskazują, że już niedługo publicysta może ponownie zostać pociągnięty do odpowiedzialności za swoje słowa. "Niedawno Michalkiewicz żalił się, że komornik zabrał mu pieniądze po tym, jak przegrał proces z panią Kasią, ofiarą księdza pedofila. Mamy nadzieję, że niedługo będzie podobnie ubolewał nad swą dolą po zawiadomieniach Ośrodka", czytamy we wpisie organizacji.

Oburzenia słowami Michalkiewicza nie kryją też użytkownicy internetu. "Obrzydliwy człowiek, właściwie od zawsze zastanawiam się, jak się mu żyje tyle lat z nienawiścią i pogardą do innych, musi to być smutne życie. A pomyśleć, że dla wielu to guru...", pisze jeden z komentujących.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja sądu. Aktywistka wyszła na wolność
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Pacjent upadł z bólu i wyszedł na czworaka. Po kilku godzinach czekania został wypisany
  4. Tadeusz Rydzyk jest chroniony przez prokuraturę? Dziennikarze dotarli do zdumiewających informacji
  5. "Czy minister sobie bimbał?" Ostre starcie na antenie Polsat News
  6. Polacy są na liście. Kolejny kraj zamyka się na cudzoziemców. Nie wpuszczą prawie nikogo

Źródło: Facebook/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych