.
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 26 Lutego 2020

SQUID będzie dostarczał usługi newsowe dostępne w smartfonach marki Huawei

SQUID to jedna z najnowszych aplikacji branży media-tech. Huawei wybrał go na dostawcę usług newsowych.

Aplikacja umożliwia korzystać z usług newowych w smartfonach marki Huawei w każdym kraju europejskim. Dzisiaj Huawei Assistant będzie możliwy do pobrania w Huawei AppGallery.

SQUID - rewolucyjna aplikacja w świecie mediów

Przeglądarki takie jak Browser oraz Huawei Assistant będą udostępniały usługi newsowe dostarczane przez aplikację. Rekomendowany feed z informacjami dostępnymi spośród wielu różnych kategorii tematycznych i różnego rodzaju wydawców, będzie wyświetlany użytkownikom Huawei Browser i Huawei Assistant. Nowe modele telefonów obsługują juz Huawei Assistant.

Po przesunieciu ekranu smartfona w prawą stronę (-1 screen), Huawei Assistant staje się widoczny.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że Huawei wybrał nas jako partnera dostarczającego kontent newsowy do smartfonów marki Huawei. Naszym celem jest inspirowanie młodych ludzi to czytania wysokiej jakości kontentu, jednocześnie umożliwiamy wydawcom zaangażowanym w ten projekt zwiększanie ruchu mobilnego, oraz dywersyfikowanie przychodów reklamowych” mówi Johan Othelius, CEO i założyciel aplikacji SQUID.

W aplikacji SQUID dostępny jest kontent informacyjny w wielu wersjach językowych. Można również precyzyjne personalizowć newsy. Jak mówi sam producent, najważniejszą misją aplikacji SQUID jest umożliwienie Millennialsom łatwego dostępu do informacji, które pochodzącąze zweryfikowanych i wiarygodnych źródeł.

Squid