Cmentarz w Toronto. Pexels/Creative WorkshopŹródło: Pexels/Creative Workshop
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 30 Czerwca 2020

Cztery białe trumny stanęły pod ołtarzem. Wzruszający pogrzeb Polki i jej córeczek

Śmierć Karoliny Ciasullo i jej trzech córeczek wstrząsnęła całą społecznością Polonii w Kanadzie. 37-letnia Polka i jej córki zginęły w tragicznym wypadku samochodowym. Wszystkie cztery spoczęły w białych trumnach.

Tragiczna śmierć w wypadku samochodowym poruszyła całą miejscowością Brampton, znajdującą się na przedmieściach Toronto. Odejście Karoliny Ciasullo i jej córeczek Klary (6 l.), Lilianny (4 l.) oraz Mili (1 l.) szczególnie wstrząsnęło Polonią żyjącą w Kanadzie, na rzecz której tak wiele zrobiła kochająca matka - relacjonuje Super Express.

Karolina Ciasullo i jej córeczki spoczęły w białych trumnach

Pomimo, iż uroczystości pogrzebowe miały charakter zamknięty, to setki rodaków i bliskich znajomych Karoliny Ciasullo śledziło je za pomocą transmisji na żywo w internecie. Przed ołtarze polskiego kościoła św. Eugeniusza de Mazenod w Brampton stanęły cztery białe trumny. Zmarłe w szczególny sposób wspominała Connie Ciasullo, szwagierka pani Karoliny. Wspominała jak jej krewna wiele zrobiła dla społeczności Polaków żyjących w Toronto i dla całego miasta Brampton. Karolina Ciasullo była nauczycielką klasy katolickiej w szkole podstawowej St. Isaaca Joguesa, gdzie dbała o edukację młodzieży. Jej bliscy wspominają, że była niezwykle ciepłą, życzliwą i kochającą osobą.

Karolina Ciasullo wraz z córeczkami zginęły w wypadku samochodowym

Do makabrycznego zdarzenia doszło 18 czerwca, kiedy to Karolina Ciasullo wraz ze swoimi pociechami podróżowała vanem przez okolice Brampton. Jej samochód został uderzony przez terenowy pojazd, którego kierowcą okazał się 20-letni Brady Robertson z Caledon. Staranowany wóz został zepchnięty na pobocze i następnie uderzył w uliczną latarnie, łamiąc ją. Pani Karolina, Klara, Lillianna i Mili zginęły na miejscu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zamknęli miasto w Anglii. Mieszkańcom kazano zostać w domach 2. [AKTUALIZACJA] Zamknięto stację metra, poszukiwany był mężczyzna z bronią automatyczną. Akcja pod Paryżem zakończona

Robertson nie doznał praktycznie żadnych obrażeń, mimo to trafił do szpitala. Grozi mu dożywocie.

Źródło: [usa.se.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. [AKTUALIZACJA] Zamknięto stację metra, poszukiwany był mężczyzna z bronią automatyczną. Akcja pod Paryżem zakończona
  2. Zamknęli miasto w Anglii. Mieszkańcom kazano zostać w domach
  3. Jednoznaczny wynik sondażu prezydenckiego. Wiemy, kto wygrywa w II turze
  4. Katastrofa ekologiczna w Rogowie. Tysiące litrów paliwa mogą trafić do rzeki

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News