Karambol w Białymstoku. Pexels/PixabayŹródło: Pexels/Pixabay
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 24 Czerwca 2020

Wpadali na siebie jeden po drugim. Dwie osoby w szpitalu

W środę rano doszło do wielkiego karambolu w Białymstoku. Na ulicy 42 Pułku Piechoty zderzyło się ze sobą kilka samochodów, całkowicie blokując przy tym ruch. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło na ulicy Pułku Piechoty. Zderzyło się ze sobą aż sześć samochodów - osobowych i dostawczych. Karambol w Białymstoku spowodował spore utrudnienia drogowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Groźny karambol


Wypadek w Białymstoku można porównać do przewracających się po kolei kostek domino. Z ustaleń policji wynika, iż prowadzący busa uderzył z dużą prędkością w tył samochodu Suzuki, które następnie zjechało na przeciwległy pas i uderzyło w jadącą Mazdę, która następnie zderzyła się z Toyotą. Co gorsze, kierowca busa po spowodowaniu wypadku zjechał na pobliski parking i staranował kolejne dwa pojazdy. Ostatecznie w zdarzeniu brało udział sześć samochodów. Karambol spowodował znaczne utrudnienia w przejeździe, gdyż służby mundurowe nie nadążały z usuwaniem samochodów z jezdni.

Zjeżdżając z drogi zniszczył kolejne pojazdy


Niewyjaśniony pozostaje powód, dla którego mężczyzna busa, który wcześniej uderzył w jadący przed nim samochód marki Suzuki, nagle zjechał na parking i zniszczył kolejne dwa samochody. Według ustaleń policji wszyscy kierowcy byli trzeźwi i żaden z nich nie posiadał żadnych przeciwskazań do prowadzenia auta.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kolejne samopodpalenie w Polsce, co się dzieje? Policja ujawnia niepokojące szczegóły 2. Sztab Dudy pilnie pozwał Trzaskowskiego. Zapadła oficjalna decyzja, wszystko jest jasne

Policjanci cały czas pracują na miejscu, ustalając przyczyny wypadku. Droga jest już w tym momencie przejezdna. Kobiety kierujące Suzuki i Toyotę trafiły na szpitala, jednak ich życiu nic nie zagraża.

Źródło: [bialystok.wyborcza.pl; wspolczesna.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najwyższy stopień zagrożenia na południu Polski. Będzie bardzo niebezpiecznie
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Od 28 lat szukają winnych morderstwa polskiego premiera. Jest nowe otwarcie. ws. zabójstwa Jaroszewiczów
  4. Skarbówka wraca do kontrolowania, 3,2 tys. w toku na koniec kwietnia. Do twoich drzwi także mogą zapukać
  5. W 2019 roku skorzystało 120 tys. Polaków. Ty też możesz zwiększyć emeryturę o 10%, sposób jest banalny
  6. „Jarek, czemu nie poleciałeś z bratem?". Kontrowersyjny manifest taksówkarza
O spacerze zapomnij, wraca zakaz wstępu do lasów. Na razie w jednym z województwO spacerze zapomnij, wraca zakaz wstępu do lasów. Na razie w jednym z województwCzytaj dalej

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News