Ołtarz w kościele w West Kednall. Facebook/Good Shepherd Catholic Church
Źródło: Facebook/Good Shepherd Catholic Church
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 17 Lipca 2020

Skandal w kościele. Zdekapitowali posąg Jezusa

Ksiądz z parafii katolickiego kościoła Dobrego Pasterze na Florydzie wchodząc w środę do świątyni zobaczył makabryczny widok. Wandale zniszczyli rzeźbę Jezusa Chrystusa.

Zniszczone rzeźba przedstawiająca Jezusa Chrystusa została znaleziona przez księdza Edivaldo da Salivę z Katolickiego Kościoła Dobrego Pasterza w West Kendall na Florydzie.

Wandale zniszczyli statuetkę Jezusa

Zniszczona rzeźba Jezusa została odnaleziona przez duchownego Edivaldo da Salivę w środę rano. Diakon znalazł figurę Jezusa Dobrego Pasterza na podłodze z oderwaną głową. Ksiądz przypuszcza, że to akt straszliwego wandalizmu. Duchowny zwraca również uwagę na wzrastający odsetek tego rodzaju aktów, które są wymierzone w Kościół Katolicki w Stanach Zjednoczonych. „Widzimy takie zdarzenia w całym kraju” – powiedział zrozpaczony duchowny.

Kaczyński straci emeryturę? Większość Polaków mówi Kaczyński straci emeryturę? Większość Polaków mówi "dość"Czytaj dalej

Zniszczona rzeźba Jezusa Dobrego Pasterza

Policja szuka sprawców dekapitacji figury Jezusa Chrystusa

Sprawa zniszczenia symbolu religijnego została przekazana policji. Niestety, kamery w świątyni Dobrego Pasterza nie były skierowane na ołtarz, gdzie znajdowała się zdewastowana rzeźba. Niezbędne w tej sprawie będzie przeprowadzenie śledztwa, aby odnaleźć sprawców zniszczenia.

Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandaluByły mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandaluCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE: 1. Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkoły 2. Tragiczne doniesienia, zaginęła gwiazda Projekt Lady. Trwa pilna akcja poszukiwawcza, może być w niebezpieczeństwie

W ostatnim czasie w Stanach Zjednoczonych dochodzi do częstych aktów wandalizmu wobec katolickich symboli. Podobny scenariusz spotkał figurę Błogosławionej Maryi Dziewicy w kościele St. Stephen Catholic Church w Nowym Jorku oraz Bostonie, gdzie wandale podpalili figurę Maryi Dziewicy.

Źródło: [„Breitbart”]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Agata Duda odmawia wywiadu dziennikarzowi. Dziennikarz twierdzi, że o niego nie zabiegał
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]