Andrzej Strzelecki. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 17 Lipca 2020

Nie żyje Andrzej Strzelecki. Przegrał walkę z nowotworem

Zmarł znany aktor serialu „Klan”. Ostatnio wyjawił, że choruje na raka. Rodzina zbierała pieniądze na kosztowny lek, niestety nie zdążyła.

Portal plejada.pl informuje, że dzisiaj rano zmarł Andrzej Strzelecki, aktor znany z serialu „Klan”. W refundacji drogiego leku, który mógł uratować życie aktora chciało pomóc Ministerstwo Zdrowia, niestety zabrakło czasu.

Bajm już nie zagra? Znamy deklarację Beaty KozidrakBajm już nie zagra? Znamy deklarację Beaty KozidrakCzytaj dalej

Nie żyje znany aktor „Klanu”

Informację o śmierci aktora przekazała jego córka, Joanna Strzelecka-Żylicz. Informacje potwierdził również portal plejada.pl, który skontaktował się z rodziną aktora. „Tata odszedł nagle, nad ranem, o 5:55. Odszedł w domu, byli z nim najbliżsi. To jest najważniejsze. Na ten moment nie jestem w stanie więcej powiedzieć.” Andrzej Strzelecki o swoim nowotworze poinformował dopiero w maju. Za pośrednictwem Facebooka Telewizji Polskiej opowiedział o swojej walce o życie. Jego choroba była uleczalna, jednak wymagała drogiego leku, którego koszt wynosi 37 tys. dolarów miesięcznie.

Żałoba w Watykanie. Konferencja Episkopatu Polski poinformowała o śmierci ważnego polskiego kardynałaŻałoba w Watykanie. Konferencja Episkopatu Polski poinformowała o śmierci ważnego polskiego kardynałaCzytaj dalej

Ministerstwo Zdrowia obiecało pomoc aktorowi „Klanu”

Andrzej Strzelecki w swoim oświadczeniu o chorobie napisał: „Okazało się, że 6 maja na rynek amerykański wprowadzono lek dokładnie na tę mutację mojej choroby, tego mojego genu. Czy to nie jest szczęście? Mam nadzieję, że i tym razem też mnie nie opuści” – pisał wówczas artysta.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Żałoba w Watykanie. Konferencja Episkopatu Polski poinformowała o śmierci ważnego polskiego kardynała 2. Bajm już nie zagra? Znamy deklarację Beaty Kozidrak

Natychmiast ogłoszono zrzutkę na kosztowne leczenie. Swoje wsparcie okazali koledzy z planu i fani aktora. Rękę do Andrzeja Strzeleckiego wyciągnęło również Ministerstwo Zdrowia, które obiecało pomoc w sprowadzeniu leku i zapewnienie dawki potrzebnej na pierwsze trzy miesiące leczenia. Niestety, okazało się, że na pomoc było już za późno.

Źródło: [Plejada]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żałoba w Watykanie. Konferencja Episkopatu Polski poinformowała o śmierci ważnego polskiego kardynała
  2. Bajm już nie zagra? Znamy deklarację Beaty Kozidrak
  3. Zdjęcie nie jest fotomontażem. Niezwykłe zwierzę znalezione na wybrzeżu
  4. Jadwiga Emilewicz właśnie oficjalnie potwierdziła. Już pod koniec tego miesiąca pierwsze wypłaty bonu

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]