Policja. PAWEL SKRABA/AGENCJA SE/East NewsŹródło: PAWEL SKRABA/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 13 Lipca 2020

Zabił żonę bo miała romans z księdzem? Nowe szokujące ustalenia

Pawdziwa tragedia rozegrała się w Krzemieniewie na Pomorzu. Leśniczy zabił swoją żonę, a później popełnił samobójstwo. Miał to zrobić, ponieważ dowiedział się o romansie swojej małżonki.

Romans z księdzem powodem zabójstwa?

Tragedia rozegrała się w niewielkiej miejscowości Krzemieniewo w województwie pomorskim. W czwartek rano 16-letnia córka małżeństwa usłyszała strzały. Zbiegła na dół i zobaczyła ciała rodziców. Okazało się, że Jacek M. trzykrotnie postrzelił swoją żonę, a następnie strzelił sobie w głowę. Leśniczy zostawił list pożegnalny, jednak z uwagi na zbyt osobisty charakter wiadomości, nie został on przekazany do publicznej wiadomości. Jak podaje Super Express, powodem zachowania mężczyzny była zdrada jego żony. Według ustaleń gazety kobieta miała mieć romans z księdzem z pobliskiej parafii.

Decyzja biskupa potwierdzeniem winy księdza?


Gdy informacja o tragedii obiegła Krzemieniewo, mieszkańcy natychmiast zasugerowali, iż cała sytuacja ma mnóstwo wspólnego z księdzem z parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnem. Podejrzewali oni, że 36-letnia Agnieszka miała długi romans z proboszczem tej parafii.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Danuta Holecka nawet nie udawała w programie na żywo. Jej mina po ogłoszeniu sondażowych wyników mówi wszystko 2. Wybory prezydenckie do powtórki? Zadziwiające doniesienia, były szef PKW nie pozostawił wątpliwości

Super Express podaje, że duchowny został odsunięty od pełnienia obowiązków duszpasterskich przez swojego zwierzchnika, Biskupa Polowego gen. bryg. Józefa Guzdka, do czasu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości. „Jesteśmy wstrząśnięci tragedią. Biskup Polowy składa kondolencje najbliższej rodzinie i lokalnej społeczność. Wraz z kapelanami obejmuje modlitwą wszystkich dotkniętych tą tragedią” – powiedział ksiądz Zbigniew Kępa, rzecznik prasowy Ordynariatu Polowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka nawet nie udawała w programie na żywo. Jej mina po ogłoszeniu sondażowych wyników mówi wszystko
  2. Wybory prezydenckie do powtórki? Zadziwiające doniesienia, były szef PKW nie pozostawił wątpliwości
  3. Pilna, niespodziewana konferencja PKW. Poznaliśmy najnowsze informacje, wielu będzie zawiedzionych
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News