Tramwaj we Wrocławiu. Marek BAZAK/East NewsŹródło: Marek BAZAK/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 8 Lipca 2020

Dramatyczny wypadek na ulicy. Tramwaj potrącił kobietę, która w stanie ciężkim trafiła do szpitala

Kobieta potrącona przez tramwaj we Wrocławiu trafiła do szpitala. Jej stan określany jest jako ciężki. Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. To nie pierwsze takie zdarzenie w ostatnich dniach.

Przed południem we Wrocławiu doszło do tragicznego wypadku. Na skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Stalowej tramwaj potrącił kobietę w wieku ok. 40 lat. Poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Wypadek we Wrocławiu

Wypadek wywołał ogromne utrudnienia w ruchu. Tramwaje nie mogą kursować wzdłuż miejsca wypadku, wobec czego MPK uruchomiło komunikację zastępczą w tym rejonie Wrocławia. Jak podaje portal wroclaw.wp.pl, świadkowie twierdzą, że kobieta przechodziła przez ulicę w miejscu niedozwolonym. Na wysokości przystanku tramwajowego Stalowa kobieta nie zauważyła nadjeżdżającego tramwaju i została przez niego potrącona. Ratownicy zabrali ją do szpitala.

To nie pierwsze dramatyczne zdarzenie

DZISIAJ GRZEJE: 1. W Krakowie mają być urządzane regularne łapanki na LGBT. Przerażające doniesienia 2. Wydatki Polaków na wakacje. Czy są zbyt duże? Niespodziewane kwoty

To kolejny wypadek z udziałem tramwaju, który miał miejsce we Wrocławiu w ostatnich dniach. Kilka dni temu mężczyzna wbiegł na tory tramwajowe na ul. Toruńskiej. Niestety, pomimo usilnych prób medyków, nie udało się uratować mu życia.

Źródło: [wroclaw.wp.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W Krakowie mają być urządzane regularne łapanki na LGBT. Przerażające doniesienia
  2. Wydatki Polaków na wakacje. Czy są zbyt duże? Niespodziewane kwoty
  3. Były prezes sądu zatrzymany przez CBA. W tle 100 tys. zł łapówki
  4. PAP ujawnił. Mateusz Morawiecki bezprecedensowo oskarża Rafała Trzaskowskiego o wypadek i narażenie życia warszawiaków

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News