Ratownicy w USA. PxhereŹródło: Pxhere
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 7 Lipca 2020

Polak porażony piorunem na plaży. Jest w stanie krytycznym

37-letni Polak został porażony przez piorun na plaży we Florydzie. Jego stan jest krytyczny. Piorun uderzył też w drugiego mężczyznę.

Zdarzenie miało miejsce w niedziele, przed godziną 15 w miejscowości Clearwater. Znad Zatoki Meksykańskiej przybyły silne burze, które spowodowały obfite opady i silne wyładowania.

Burza na plaży – Polak w stanie krytycznym

Jak podaje Polsat News, mężczyzna polskiego pochodzenia mieszka na stałe w okolicy Chicago. Gdy tylko dostrzegł zbliżającą się burzę postanowił opuścić plażę, jednak nie zdążył pokonać kilkunastu kroków, gdy uderzył go piorun. Świadkowie natychmiast wezwali ratowników, którzy zastali mężczyznę nieprzytomnego i nieoddychającego. Rozpoczęto resuscytację, którą kontynuowano aż do przybycia lekarzy.

Dwóch poszkodowanych burzy na plaży

Oprócz w Polaka, piorun uderzył również w drugiego mężczyznę. To 43-letni mieszkaniec Pickerington w Ohio, który znajdował się blisko zdarzenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Doda sprzedaje mieszkanie. Cena powala. Wnętrza również 2. 12 i 15-latek sterroryzowali dwie stacje paliw. Ledwo stali na nogach

Początkowo trafił do szpitala, jednak jego życiu nic nie zagrażało, więc opuścił klinikę w poniedziałek. Polak jest w stanie krytycznym.

Źródło: [PolsatNews.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12 i 15-latek sterroryzowali dwie stacje paliw. Ledwo stali na nogach
  2. Doda sprzedaje mieszkanie. Cena powala. Wnętrza również
  3. Najnowszy, zaskakujący ranking przed II turą. Rafał Trzaskowski dopiero na 3. miejscu
  4. Tajemnicza śmierć brytyjskiego żołnierza w Warszawie. Prokuratura próbuje dojść do prawdy, ale czy się uda?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News