Okrucieństwo wobec zwierząt. Screen/Daily MailŹródło: Screen/Daily Mail
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 7 Lipca 2020

Potraktowała zwierzę w okropny sposób. Wdała się w bójkę, wykorzystała w niej nawet bezbronnego psa (WIDEO)

Przerażające nagranie z autostrady w Kanadzie. Widać na nim bójkę dwóch kobiet. Jedna wykorzystała w niej nawet bezbronnego psa.

Cała sytuacja została uchwycona przez kierowcę znajdującego się w samochodzie za kobietami. Na nagraniu widać bójkę dwóch kobiet, które podróżowały drogą w Dartmouth.

Agresja na drodze

Sytuacja miała miejsce 1 lipca w miasteczku Darthmouth w Kanadzie. Jak podaje serwis Daily Mail, kobiety pokłóciły się o wymuszenie pierwszeństwa. Początkowo sprzeczka toczyła się przez otwarte szyby samochodowe, jednak już po chwili obie kobiety wyszły ze swoich pojazdów. Jedna z nich otworzyła auto swojej „rywalki” i wyciągnęła z niego psa przypiętego na smyczy. Po czym... zamachnęła się nim. Atak był tak szybki, że opiekunka psa nie była w stanie ochronić swojego pupila. Na nagraniach widać, jak w bestialski sposób napastniczka wykorzystuje psa uczepionego smyczą za szyję do zadawania kolejnych uderzeń.

Zobacz wideo

Atak pełen agresji wobec zwierzęcia

Właścicielka psa została uderzona kilkukrotnie w głowę nim zdołała odzyskać swoje zwierzę. Na miejscu zdarzenia w krótkim czasie pojawiła się policja wezwana przez współpasażerkę kobiety z psem. Funkcjonariusze sprawdzili stan zdrowia zwierzaka, który według ich rozeznania wyglądał na zdrowego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Polak porażony piorunem na plaży. Jest w stanie krytycznym 2. Doda sprzedaje mieszkanie. Cena powala. Wnętrza również

Żadna z kobiet nie zdecydowała się na złożenie wniosku o sprawę sądową. Jednakże po obejrzeniu nagrania z całego zajścia policja postanowiła wszcząć postępowanie w tej sprawie, gdyż ewidentnie doszło w tym wypadku do znęcania się nad zwierzęciem.

Źródło: Daily Mail

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doda sprzedaje mieszkanie. Cena powala. Wnętrza również
  2. Polak porażony piorunem na plaży. Jest w stanie krytycznym
  3. Chce się płakać. Właśnie zapadł śmieszny wyrok dla oprawców kota z Prabut
  4. 12 i 15-latek sterroryzowali dwie stacje paliw. Ledwo stali na nogach

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News