Książę Harry i Meghan Markle. TOBY MELVILLE/ROTA / SplashNews.com/East NewsŹródło: TOBY MELVILLE/ROTA / SplashNews.com/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 2 Lipca 2020

Wreszcie znaleźli zajęcie. Za kilkanaście minut pracy mogą zarobić nawet milion dolarów

Książę Harry i Meghan Markle od pewnego czasu mieszkają w Los Angeles. Odcięta od królewskiego budżetu para wreszcie znalazła pracę. Za kilkanaście minut pracy mogą dostać miliony.

Książę Harry wraz ze swoją partnerką Meghan Markle już od kilku miesięcy nie mieszkają w Wielkiej Brytanii. Początkowo przeprowadzili się do Kanady, jednak ostatecznie zamieszkali w Los Angeles, rodzinnym mieście Meghan. Para odcięła się od bycia finansowaną przez królową Elżbietę II, czyli przez brytyjskich podatników, i wygląda na to, że właśnie znalezła świetną pracę.

Meghan Markle i książę Harry odcięci od funduszy

Para w styczniu ogłosiła, że opuszczają królewski dwór i rozpoczynają niezależne życie. Podejmując taką decyzję zostali odcięci od funduszy, co oznaczało dla nich pilną konieczność znalezienia zatrudnienia. Decyzja księcia Harry’ego zszokowała całą Wielką Brytanię. Przypomnijmy, że para poznała się w 2016 roku. Gdy media dowiedziały się, że wybranka księcia jest rozwiedziona rozpoczęło się polowanie na kolejne sensację dotyczące ich związku. W 2017 roku para zaręczyła się i niecały rok później doszło do ślubu. Pięć miesięcy później na świat przyszedł Archie Harrison.

Meghan Markle i książe Harry będą wykładowcami

Portal Page Six donosi, że para wreszcie zaczyna normalnie funkcjonować. Udało im się nawet znaleźć pracę w znanej korporacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Został bardzo skrzywdzony przez duchownego. Co teraz sądzi o Kościele? 2. Donald Tusk w zatrważających słowach, postanowił mówić. Czarny scenariusz, sytuacja, jakiej jeszcze nie było

Firma, która zdecydowała się zatrudnić Meghan Markle i księcia Harry’ego to Harry Walker Agency, która współpracuje z takimi osobistościami jak Barack i Michelle Obama oraz Bill i Hilary Clintonowie. Według zagranicznych informatorów, małżeństwo za jeden wykład może otrzymać wypłatę w wysokości miliona dolarów.

Źródło: [Page Six, Plejada]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Został bardzo skrzywdzony przez duchownego. Co teraz sądzi o Kościele?
  2. Donald Tusk w zatrważających słowach, postanowił mówić. Czarny scenariusz, sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  3. Will Smith pozwalał na zdrady? Zaskakujące wyznanie kochanka żony aktora
  4. Były ksiądz i zakonnica robili okropne rzeczy małym dzieciom, bez żadnych skrupułów. Jest wyrok w bulwersującej sprawie

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News