SOP w akcji
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 12 Grudnia 2019

Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"

SOP w akcji. Służba kolumny rządowej jechała rozpędzonymi samochodami środkiem ulicy, nie zważając przy tym na innych kierowców. "Z drogi chamy! Szlachta jedzie!" - czytamy pod nagraniem, opublikowanym w sieci przez jednego z oburzonych świadków tego skandalicznego zdarzenia.

SOP w akcji. Skandaliczne nagranie

Kierowcy byli świadkami przejazdu kolumny Służby Ochrony Państwa, mknącej niemal środkiem drogi, jakby nie zważając przy tym na innych uczestników ruchu. Jednemu z kierowców udało się nagrać to szokujące zdarzenie. Na nagraniu słyszymy komentarze oburzonego świadka, m.in.: "O, o, brawo. W zabudowanym, k***a, ludzi spychali".

Skandaliczne nagranie szybko trafiło do sieci - na YouTube i Wykop, gdzie spotkało się z bardzo negatywnym odbiorem wśród komentujących internautów, równie oburzonych, jak kierowca - autor nagrania.

Kierowca Porsche wysiadł i rzucił się na kobietę, a potem starał się ją staranować. Nagranie z monitoringu pomogło go odnaleźćKierowca Porsche wysiadł i rzucił się na kobietę, a potem starał się ją staranować. Nagranie z monitoringu pomogło go odnaleźćCzytaj dalej

"Z drogi śledzie, bo śmietanka Polski jedzie" – komentował jeden z internautów w serwisie YouTube. Inni w podobnym tonie, a nawet bardziej dobitnie, zwracali uwagę na skandaliczne zachowanie kierowców rządowych limuzyn. "Z drogi polskie chamy! Szlachta jedzie!" – brzmiał jeden z popularniejszych wpisów.

Wszystko miało miejsce na drodze krajowej nr 74, dokładnie pomiędzy Frampolem a Janowem Lubelskim. Kolumna rządowych pojazdów w asyście policji, krótko przed godziną 14:00, przejeżdżała tamtędy z bardzo dużą prędkością. Samochody oprócz włączonej standardowej sygnalizacji pojazdów uprzywilejowanych, dawały też znaki jadącym z naprzeciwka, migając do nich światłami.

"Z daleka zaobserwowałem mruganie długimi i koguty policyjne oraz długi ciąg samochodów jadący środkiem. Przygotowałem telefon i patrzyłem, żeby zachować ostrożność i nagrać ich wyczyny. Machanie lizakiem z samochodu w środku z tylnej szyby najbardziej mnie zastanawia, po co?" – pytał autor filmiku. Podkreślał przy tym, że pojazdy na przeciwnym pasie ruchu musiały zjeżdżać na pobocze.

Na nagraniu, który zamieszczamy do obejrzenia nad artykułem, widzimy, jak samochody są niemal spychane z drogi. Co sądzicie o takim zachowaniu Służby Ochrony Państwa?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie

2. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej

3. Hanna Lis przekazała nowe informacje ws. stanu Tomasza Lisa

4. TVP nigdy o tym nie wspomni. Wstydliwa przeszłość Jarosława Jakimowicza

5. Kobieta poparzona, podczas awarii w Warszawie. Zaryzykowała swoje zdrowie z wyjątkowego powodu

6. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii