SOP
Źródło: Twitter/Gdańska loża SZYDERCÓW
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 19 Lutego 2020

Mieszkańcy nagrali przejazd kolumny SOP. Dziwne zachowanie policjanta

SOP, od kiedy zastąpiło BOR, nie cieszy się najlepszą renomą. Kierowcy wchodzący w skład Służb Ochrony Państwa w ostatnich latach doprowadzili do niejednej, niepokojącej kolizji. Zarejestrowane, najprawdopodobniej przez mieszkańców Brzeska nagranie nie poprawi reputacji formacji.

Nagranie zostało opublikowane na Twitterze przez konto "Gdańska loża SZYDERCÓW". Widać na nim, jak przez tory mknie kolumna rządowa. W jednym z aut, najprawdopodobniej, znajdował się Andrzej Duda.

Kultowa artystka z dawnych lat zmarła po długiej walce z rakiem mózgu. Nie żyje wokalistka Alibabek, Wanda Narkiewicz-JodkoKultowa artystka z dawnych lat zmarła po długiej walce z rakiem mózgu. Nie żyje wokalistka Alibabek, Wanda Narkiewicz-JodkoCzytaj dalej

- Z drogi śledzie, przez Brzesko Anżej jedzie - czytamy w tweecie, do którego dołączono nagranie.

SOP naraziło prezydenta na niebezpieczeństwo?

W nagraniu najbardziej niepokoi fakt, że kolumna złożona z trzynastu pojazdów mknie przez tory. W tym czasie na pasie obok stoją auta, czekające na swoją kolej. Czy może wynikać to z faktu, że przejazd był zamknięty? W takiej sytuacji moglibyśmy z pewnością mówić o narażeniu zdrowia i życia prezydenta.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Kilka tygodni temu wybudowali plażę za 100 tys. Teraz zrównali ją z ziemią

Jego obecność w jednej z limuzyn nie jest jednak potwierdzona. Przejazd najprawdopodobniej miał związek z wizytą Dudy w Zakliczymie.

- Oni nie stoją przed przejazdem, a przed przejściem dla pieszych. Te tory to jakaś bocznica jest, sygnalizacja świetlna jest drogowa, a nie przejazdowa - skomentował jeden z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrok

2. Kultowy produkt w słynnej sieciówce już dziś. Kasjerów czekają długie kolejki

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończył