SMS. (zdj. Il. ) ; relexahotels/PixabayŹródło: (zdj. Il. ) ; relexahotels/Pixabay
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Lipca 2020

Sięgnęła po telefon, nieświadomie zrobiła jedną rzecz. Straciła od razu 1200 zł

SMS, który otrzymała kobieta, sprawił, że straciła 1200 złotych. W wiadomości znajdował się link, za pomocą którego odebrano jej środki z konta. Media ostrzegają przez atakami oszustów, którzy odkryli kolejną metodę. Podobne wiadomości mogło otrzymać wielu z was.

Oszuści od lat sprawdzają najróżniejsze sposoby na dostanie się do naszych portfeli. Nieustannie odnajdują nowe metody. Niepokojące wiadomości, próby wejścia do mieszkania, wyłudzanie danych wywołały wiele problemów w naszym społeczeństwie. Policjanci będą musieli zająć się kolejnym zgłoszeniem w sprawie kradzieży 1200 złotych.

Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrałaStockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrałaCzytaj dalej

SMS może odebrać wam nawet 1200 złotych. Oszuści znaleźli kolejną metodę

Mieszkanka powiatu zamojskiego zawiadomiła policję w związku z SMS-em, który otrzymała. Autor wiadomości podszył się firmę kurierską. Oszust przekazał kobiecie, że musi dopłacić do zamówionej paczki. W wyniku przekroczenia dozwolonej wagi musiała ona przeznaczyć na wysyłkę dodatkowe 1,16 złotych.

TVP Info zatrudniło nową TVP Info zatrudniło nową "gwiazdę", jej przeszłość wzbudza emocje. Będzie kolejny skandal?Czytaj dalej

W wysłanych SMS-ie zawarto link z informacją o niedopłacie. Oszust przekazał w linku możliwości zapłaty. 24-letnia kobieta dokonała przelewu. W ciągu chwili zorientowała się, że z jej konta zniknęło 1200 złotych. Sprawa została niezwłocznie zgłoszona do banku oraz na policję.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy 2. NBP z fatalnymi prognozami dla Polaków. Niedługo mogą zacząć masowo tracić pracę, powód jest jeden

SMS stał się kolejną metodą, która wykorzystują oszuści, aby kraść pieniądze z kont Polek i Polaków. Warto więc uważnie sprawdzać każdą otrzymywaną wiadomość i nie pozwolić się okraść.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Nie tylko propaganda TVP. W czasie wyborów stronniczy przekaz także w TVN
  3. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy
  4. Emerytura będzie jeszcze wyższa, wystarczy poczekać. ZUS w następnej transzy wypłaci wyższą trzynastkę
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu
  6. Poważny alarm. Zagrożenie bombowe na pokładzie Ryanaira. Pasażerowie odliczali każdą minutę

Źródło: [Lublin.112.pl]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News