W Warszawie doszło do wypadku z udziałem auta Służby Ochrony Państwa.. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Julian Bakuła
Autor Julian Bakuła - 15 Lutego 2021

Warszawa: Wypadek samochodu Służby Ochrony Państwa

W poniedziałek w Warszawie doszło do wypadku z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa (SOP), w wyniku którego ranna została jedna osoba. W momencie wypadku samochód SOP nie przewoził osoby ochranianej.

  • W poniedziałek doszło do wypadku z udziałem auta SOP
  • Informacje te potwierdził rzecznik Służby Ochrony Państwa
  • Ranny został kierowca samochodu
  • W aucie nie było osób ochranianych

Jak podaje Polsat News, informacje o poniedziałkowym wypadku z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa (SOP) na skrzyżowaniu ul. Wołowskiej z ul. Madalińskiego potwierdził rzecznik SOP ppłk Bogusław Piórkowski.

Wypadek busa Służby Ochrony Państwa

W wyniku wypadku ranny został kierowca samochodu. W momencie wypadku bus SOP nie przewoził osób ochranianych, w samochodzie oprócz kierowcy znajdował się drugi funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa.

- Prawdopodobniesamochód osobowy wymusił pierwszeństwo na aucie należącym do Służby Ochrony Państwa - powiedział przywoływany przez Polsat News ppłk Piórkowski.

Złotoryja. Bezdomni podczas mszy zaczęli spożywać trunki wysokoprocentowe. Konieczna była interwencja policjiZłotoryja. Bezdomni podczas mszy zaczęli spożywać trunki wysokoprocentowe. Konieczna była interwencja policjiCzytaj dalej

- Nasi funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku i dzielili pierwszej pomocy przedmedycznej rannemu kierowcy auta osobowego, do czasu przyjazdu służb ratunkowych - przywołuje słowa ppłk Piórkowskiego Polsat News.

Informacje o wypadku potwierdziła także stołeczna policja. - Około 13 godziny na skrzyżowaniu Madalińskiego z Wołoską doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jeden z nich należy do SOP-u, który nie przewoził w tym czasie osoby chronionej - przekazałą przywoływana przez tvn24.pl Monika Nawrat.

Jak podaje tvn24.pl, na miejscu interweniowali również strażacy. - W zdarzeniu brał udział mercedes i skoda. W skodzie znajdował się nieprzytomny kierowca, który został ewakuowany z auta przez strażaków i przekazany pogotowiu ratunkowemu - mówi przywoływany przez tvn24.pl Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

- Mercedesem podróżowały dwie osoby, które znajdują się pod opieką pogotowia, na obserwacji - dodał Konopka.

Według tvn24.pl w związku z wypadkiem pojawiły się utrudnienia drogowe i zablokowana została ulica Wołoska. Utrudnione jest także kursowanie autobusów 138 i 168, które zostały skierowane na objazdy.

"W związku z zablokowanym przejazdem w rejonie ulic Madalińskiego/Wołoska/Boboli trwają utrudnienia w kursowaniu linii 138,168. Autobusy zostały skierowane na trasę objazdową.

l. 138 > BOKSERSKA: Madalińskiego …al. Niepodległości – Odyńca do swojej trasy

l. 168 > SPARTAŃSKA:…Al. Niepodległości – Odyńca do swojej trasy" - czytamy w komunikacie na stronie ZTM.

Źródła: Polsat News, tvn24.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: