Słupsk: z balkonu na drugim piętrze wypadło 4-letnie dziecko.. (zd. il.) Wikimedia Commons/Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim, PL,EU, CC0Źródło: (zd. il.) Wikimedia Commons/Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim, PL,EU, CC0
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Maja 2020

Słupsk. Tragiczne zdarzenie, malutka 4-latka wypadła z balkonu. Niewyobrażalne

Słupsk: z balkonu na drugim piętrze wypadło 4-letnie dziecko. Dziewczynka szczęśliwie przeżyła upadek. Bowiem spadła na trawnik, co prawdopodobnie uchroniło ją przed tragedią. W tej chwili przebywa w szpitalu. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. O tej wstrząsającej sprawie donosi Wirtualna Polska.

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło na osiedlu Zatorze w Słupsku (woj. pomorskie). 4-letnia dziewczynka wypadła z 2. piętra. Dziecko spadło na trawnik i prawdopodobnie to sprawiło, że nie ma żadnych poważnych obrażeń. Obecnie przebywa w szpitalu. - 4-latka pozostaje na obserwacji - mówi dla WP Marcin Prusak, rzecznik słupskiego.

Dzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopotyDzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopotyCzytaj dalej

Słupsk: z balkonu na drugim piętrze wypadło 4-letnie dziecko

Jak donosi WP, do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś przed południem na osiedlu przy ul. Banacha w Słupsku. Z balkonu mieszkania na 2. pietrze, z wysokości ok. 6 metrów, wypadła 4-latka. Na szczęście przed budynkiem znajdował się trawnik, na który upadło dziecko. Służby zostały zaalarmowane przez przypadkowych przechodniów. Dziewczynka została przewieziona do szpitala, gdzie obecnie przebywa na obserwacji.

- Na miejsce natychmiast skierowano karetkę pogotowia. Po opatrzeniu dziecko zostało przewiezione do szpitala - relacjonuje w rozmowie z WP sierż. szt. Monika Sadurska, rzecznik prasowy słupskiej policji.

Dziewczynka była cały czas przytomna i na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń. - Początkowo skarżyła się na ból nogi, ale po przejściu kompleksowych badań okazało się, że nie ma praktycznie obrażeń - mówi dla WP Marcin Prusak ze słupskiego szpitala. - 4-latka została jednak u nas na obserwacji. Oczywiście została od niej pobrana również próbka do testu na obecność koronawirusa - dodaje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. “Boję się o życie Marka Niedźwieckiego”. Bardzo niepokojące słowa dziennikarza, o co chodzi?
2. Od soboty uważaj w samochodzie, może cię czekać mandat 500 zł. Surowe kary za brak maseczki

Jak informuje WP, w mieszkaniu podczas wypadku znajdowała się także 7-letnia siostra dziewczynki. Jak wynika z relacji świadków, starsze dziecko starało się w pewnym momencie także przejść przez barierkę balkonu i w efekcie również spadłoby na dół, jednak w porę zareagowali przechodnie. Nie wiadomo natomiast, co w tym momencie robili rodzice dzieci.

- Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Osoba odpowiedzialna za opiekę nad dzieckiem została zbadana na zawartość alkoholu i jest trzeźwa - wyjaśnia dla WP rzeczniczka słupskiej komendy. Jednak jak twierdzą sąsiedzi, nie chodzi tutaj o matkę dziewczynek. Policja prowadzi postępowanie w związku z brakiem zapewnienia odpowiedniej opieki dzieciom i niedoplinowaniem ich przez opiekunów, przez co narazili je na utratę życia lub zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna zmiana dla wszystkich użytkowników Allegro. Serwis wprowadza prowizję od kosztów dostawy
  2. Odkryto kolejne ognisko koronawirusa w szpitalu w Warszawie. Nowe zakażenia w stolicy
  3. Piotr Gliński wydał nagły komunikat. Otwiera placówki, niestety część z nich nie przetrwała
  4. Co się dzieje z Jarosławem Kaczyńskim? Wymowne zdjęcie, sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  5. Tarcza antykryzysowa. Rząd postanawia się wycofać z bardzo kontrowersyjnych przepisów. Nikt się nie spodziewał
  6. Od 1 czerwca nowe obostrzenia. Nie ma wyboru, muszą je wprowadzić

Źródło: WP