Ślub. bronislawkomorowski.pl
Źródło: bronislawkomorowski.pl
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Lipca 2020

Poznajecie tych znanych zakochanych? Wyjątkowe zdjęcie poruszyło wielu, dziś trudno ich rozpoznać

Ślub Anny Komorowskiej odbył się w 1977 roku. Po 43 latach była pierwsza dama oraz prezydent Bronisław Komorowski zmienili się nie do poznania. Para prezydencka z upływem lat wciąż cieszy się niemałą sympatią ze strony naszego społeczeństwa.

Przypomnijmy, że Anna Komorowska była pierwszą damą za czasów kadencji Bronisława Komorowskiego. Czołowy polityk Platformy Obywatelskiej wcześniej był zaangażowany w działania "Solidarności". Pełnił też funkcję posła przez 6 kadencji Sejmu, co przekłada się na aż 24 lata. Wicemarszałek, a następnie marszałek Sejmu wygrał wybory na urząd prezydenta Polski z samym Jarosławem Kaczyńskim. Jego żona również nie pozostawała bierna i nieustannie dbała o dobre kontakty z rodakami.

Tomasz Komenda przeżył prawdziwe piekło, ale woli nie wspominać. Strażnicy ujawnili: „Nie wiem, jak to wytrzymał. Ja bym nie dał rady”Tomasz Komenda przeżył prawdziwe piekło, ale woli nie wspominać. Strażnicy ujawnili: „Nie wiem, jak to wytrzymał. Ja bym nie dał rady”Czytaj dalej

Ślub Anny Komorowskiej miał miejsce 43 lata temu. Do tego czasu małżonkowie zmienili się nie do poznania

Podobnie jak Jolanta Kwaśniewska, Anna Komorowska również cieszy się opinią jednej z najlepszych pierwszych dam III RP. Przypomnijmy, że żony prezydentów wielokrotnie budziły sympatię Polaków ponad podziałami politycznymi. Obie działaczki nie stały w cieniu swoich mężów. Poza podkreślaniem swojej niezależności wyraźny podziw naszego społeczeństwa wywoływała miłość łącząca pary prezydenckie. Z podobnymi reakcjami w naszym kraju spotykali się nieżyjący już Lech i Maria Kaczyńscy.

Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachemWszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachemCzytaj dalej

Portal "Forsal.pl" wskazał, że Anna i Bronisław Komorowscy poznali się w 1970 roku. Zakochani pierwszy raz spotkali się w harcerstwie. W 1972 roku postanowili wyznać sobie miłość. Po 5 latach od zawarcia związku para postanowiła sformalizować swoją relację. Uroczysta ceremonia miała odbyć się w Jerozolimie, jednak wiązało się to ze zbyt dużym kosztem dla byłej pary prezydenckiej. Wyjaśnijmy, że Komorowscy mieszkali wówczas w małej kawalerce na warszawskim Mokotowie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo poważne ostrzeżenie dla wszystkich Polek i Polaków. Trwa niebezpieczny sezon w polskich lasach, nie chodzi o pożary
2. Grzybiarze, uważajcie na dotkliwe mandaty. W lesie także grozi kara, mowa o nawet 5 tys. zł

Ślub Anny Komorowskiej był niezwykle uroczysty, choć skromny. W mediach społecznościowych przedstawiono fotografię pary prezydenckiej sprzed 43 lat. Od tego czasu małżonkowie przeszli niemałą metamorfozę. Szczególną uwagę zwraca ogolona twarz byłego prezydenta, który przez długi czas słynął ze swojego zarostu. Z pewnością możemy stwierdzić, że miłość Komorowskich nieustannie kwitnie.

Ślub

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy grób Kory. Jego widok zapiera dech
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. Uciekali przed tragedią. Liczyła się każda sekunda. Mieszkańcy południa Polski nie mieli szans

Źródło: [Forsal/Bronislawkomorowski.pl]