słowenia student z Polski był poszukiwany od soboty. Wpadł do rzeki Socza.. (Zdjęcie ilustracyjne) EAST NEWSŹródło: (Zdjęcie ilustracyjne) EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 10 Maja 2020

Alert. Zaginął polski student. Wpadł do rzeki, poszukiwania wstrzymano

Słowenia. Student z Polski był poszukiwany od soboty. Wpadł do rzeki Socza. Akcję poszukiwawczą przerwano po południu w niedzielę 10 maja, o czym poinformowała agencja STA, powołując się na komunikat policji z miasta Nowa Gorica. O sprawie informuje także PAP.

Z informacji uzyskanych przez PAP dowiadujemy się, że przerwano akcję poszukiwawczo-ratowniczą 23-letniego studenta z Polski, który wpadł do rzeki Socza na Słowenii. 23-latek brał udział w wymianie studenckiej. Akcja poszukiwawcza ponownie ma zostać wznowiona w poniedziałek.

Jarosław Kaczyński zatrudnił 26-latka na wysokie stanowisko. Zastanawiająca historia młodego mężczyznyJarosław Kaczyński zatrudnił 26-latka na wysokie stanowisko. Zastanawiająca historia młodego mężczyznyCzytaj dalej

Słowenia. Student z Polski był poszukiwany od soboty. Wpadł do rzeki Socza

Student z Polski, przebywający na wymianie studenckiej na Słowenii, późnym popołudniem w sobotę 9 maja udał się z grupą przyjaciół w okolice pobliskiej rzeki socza. Szli ścieżką rekreacyjną prowadzącą wzdłuż popularnego wśród turystów Wielkiego Wąwozu Soczy. W pewnym momencie 23-latek poszedł do zbyt blisko krawędzi i tracąc panowanie wpadł do rzeki. Zanim grupa całkowicie straciła go z oczu, zdążył przepłynąć jeszcze ok. 10 metrów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zamieszanie w centrum Warszawy. Jarosław Kaczyński otoczony przez policję
2. Dzisiaj historyczny moment w dziejach Polski. Wydarzenie, które nigdy wcześniej nie miało miejsca

Pomoc została wezwana natychmiast i jeszcze tego samego dnia (sobota wieczór) wszczęta została akcja poszukiwawczo-ratownicza, która niestety do dziś nie przyniosła żadnego skutku. Akcję przerwano dziś po południu. Wznowiona ma zostać ponownie jutro.

W poszukiwaniach młodego mężczyzny w niedzielę udział brało ponad 30 osób, w tym ratownicy górscy, strażacy i policjanci.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Sytuacja trudna do skomentowania. Szpital obciął pensje pielęgniarkom
    2. Snajperzy na dachu, tłumy policji i zamknięte ulice. Szarpanina podczas miesięcznicy
    3. O. Rydzyk o sianiu paniki. Wielu katolików będzie przestraszonych i wściekłych "Daliśmy się puścić w taki kanał zła"
    4. Uwaga ostrzeżenie. Z konta bankowego zniknęła astronomiczna kwota, może dotyczyć każdego
    5. Zatrważające słowa Krystyny Pawłowicz ws. przyszłości naszego kraju. Wzywa do modlitwy, o co chodzi?
    6. Wuhan ujawniło nowe dane. Spełnia się czarny scenariusz?

Źródło: PAP / fakty.interia.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News