Operacja. Pixabay/sasintŹródło: Pixabay/sasint
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 3 Września 2020

Legendarny gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Przeszedł poważną operację

Znany aktor disco polo ma ogromne problemy ortopedyczne. Od pewnego czasu porusza się dzięki dwóm sztucznym biodrom. Artysta zdradza konsekwencje związane z podjęciem decyzji o operacji.

Sławomir Świerzyński, autor piosenki „Wszyscy Polacy” ma za sobą już dwa zabiegi wszczepienia endoprotezy biodra. Pierwsza z nich miała miejsce w zeszłym roku, druga tuż przed epidemią koronawirusa.

Hit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechuHit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechuCzytaj dalej

Sławomir Świerzyński opowiada o zabiegach

Druga operacja wszczepienia sztucznego biodra odbyła się na początku marca, czyli w momencie, gdy w Polsce zaczęła się panika związana z epidemią koronawirusa. Jak przyznaje artysta, trochę utrudniło mu to dojść do zdrowia po operacji. „Na zdrowie nie narzekam. Czuję się świetnie. Nowe bioderka mi służą. Doskonale się spisują. Już tańczę i już biegam. Wszystko jest w porządku. Już jestem w pełni sprawny. Operację przeszedłem w okresie postu, czyli tak jak sobie to wcześniej zaplanowałem. Potem były małe mankamenty z rehabilitacją, bo nie chciano wpuszczać ludzi do szpitala, ale w rezultacie udało mi się skorzystać z pomocy fizjoterapeutów” – opowiada w rozmowie z „Super Expressem” Sławomir Świerzyński.

Uwaga TVN: Niewyobrażalnie wykorzystał uczennicę podstawówki. Uwaga TVN: Niewyobrażalnie wykorzystał uczennicę podstawówki. "Obiecywał jej ślub"Czytaj dalej

Sławomir Świerzyński zapowiada nowe utwory zespołu Bayer Full

 
Pomimo, iż zdrowie go nie rozpieszcza, a podczas rehabilitacji stracił aż 18 kilogramów na wadze, artysta wciąż myśli o nowych utworach swojego zespołu. Zapowiedział, iż już wkrótce ujrzą one światło dzienne.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3.Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

„Mamy napisane fantastyczne utwory, do których niedługo nagrywamy teledyski. Wśród nich jest też piosenka o koronawirusie” – zapowiada piosenkarz w dzienniku. Jak przyznaje, kwarantanna dobrze mu zrobiła, gdyż mógł spokojnie wrócić do pełni zdrowia po operacji biodra. Teraz ma nadzieje, że wydarzenia muzyczne powoli zaczną wracać i będzie mógł cieszyć się koncertami, na których obecna będzie publiczność.
 
Źródło: [„Super Express"]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Minister w końcu wyjawił prawdę. Chodzi o drugą blokadę Polski