Śląsk: w Kaniowie, w powiecie Bielskim doszło do poważnych zniszczeń w wyniku przejścia trąby powietrznej.. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Czerwca 2020

Śląsk. Tragiczne, 20 domów zniszczonych. Trąba powietrzna i anomalie pogodowe, których wcześniej nie było

Śląsk. W Kaniowie, w powiecie Bielskim doszło do poważnych zniszczeń w wyniku przejścia trąby powietrznej. Żywioł był na tyle silny, że uszkodził ponad 20 budynków, w tym zerwał dachy wielu domów. Na miejscu pracują służby. Na razie brak informacji o ofiarach. O sprawie informuje TVN24.

Na Śląsku w Kaniowie, w powiecie Bielskim, doszło do tragicznego zdarzenia. Wszystkiemu winna jest potężna trąba powietrzna, która wywołała wiele zniszczeń. Ludzie stracili dachy nad głową. Jak na razie nie wiadomo, czy ktoś został ranny lub poniósł śmierć w wyniku katastrofy.

Danuta Holecka - jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasówDanuta Holecka - jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasówCzytaj dalej

Śląsk: trąba powietrzna w Kaniowie. Poważne znieszczenia, zerwane dachy domów

Skutki niedzielnej trąby powietrznej są dramatyczne. Trąba uszkodziła co najmniej 22 budynki, w tym 20 domów i pozrywała z nich dachy. Na miejscu od kilku godzin pracują zastępy straży pożarnej. Informacje w tej sprawie przekazał TVN24.

- Kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej prowadzi działania na miejscu. Pytamy mieszkańców, jak możemy im pomóc. Będziemy zabezpieczać uszkodzone budynki - przekazała w rozmowie z TVN24 rzecznik PSP w Bielsku-Białej Patrycja Pokrzywa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tadeusz Rydzyk wydał nagłe oświadczenie. Padły słowa, które dla wielu katolików będą ogromnym ciosem
2. Wiemy jak będzie wyglądał długi weekend w Polsce. Wielu będzie zachwyconych, świetnie

- Część budynków nie była zamieszkała. Dotarliśmy do każdego z uszkodzonych domów, staramy się pomóc - poinformowała Pokrzywa dla TVN24.

Jak informuje TVN24, sytuacja na Śląsku w tej chwili jest już opanowana, jednak trwa walka ze skutkami tego niebezpiecznego zjawiska. Wszelkie nowe informacje w tej sprawie oraz o ewentualnych ofiarach na bieżąco podawane będą przez TVN24.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 80 tys. Polaków skazanych na niższe wynagrodzenie. Nawet 10% mniej przez 3 miesiące i żadnej premii
  2. "Polskę czeka ogromna katastrofa". Słowa znanego eksperta budzą grozę
  3. Tadeusz Rydzyk wydał nagłe oświadczenie. Padły słowa, które dla wielu katolików będą ogromnym ciosem
  4. Tragiczne zjawisko wraca do Polski? Nie żyje 20-letnia dziewczyna, jej kolega walczy o życie
  5. Grupa ludzi zgromadziła się pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Co tam się dzieje?
  6. Jutro startują egzaminy maturalne. Minister Edukacji Narodowej zabrał głos

Źródło: TVN24

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News