Śląsk miejscem dramatycznych wydarzeń.. MAREK KUDELSKI/East NewsŹródło: MAREK KUDELSKI/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 7 Maja 2020

Mama i konkubent okrutnie znęcali się nad dzieckiem. Zostaną ukarani

Śląsk znowu znalazł się na nagłówkach polskich mediów. Tym razem światło dzienne ujrzały przerażające doniesienia o znęcaniu się nad niemowlęciem. To, czego dopuściła się ta matka razem ze swoim konkubentem przekroczyło wszelkie granice.

W jednym ze śląskich szpitali hospitalizowane jest dziecko znalezione przez policjantów w zatrważających warunkach. W wyniku przeprowadzonych badań oraz śledztwa wiemy, w jakim stanie znajduje się malutka dziewczynka. Oddział policji w Siemianowicach Śląskich poinformował, że doszło do zatrzymania matki dziecka oraz jej konkubenta. Młodsze rodzeństwo zostało przewiezione do adekwatnej placówki opiekuńczej. Narażenie ich życia i zdrowia będzie jednym z zarzutów, jaki zostanie przedstawiony ich opiekunce prawnej.

Jeden z wiceministrów spadnie ze stołka? Porozumienie PiS - nieoficjalne informacjeJeden z wiceministrów spadnie ze stołka? Porozumienie PiS - nieoficjalne informacjeCzytaj dalej

Śląsk: Tragiczny los maltretowanego niemowlaka

Z doniesień KMP w Siemianowicach Śląskich wiemy, że do szpitala trafiło 4-miesięczne dziecko. Na ciele miało liczne krwiaki oraz złamania. Sytuacja niemowlęcia była na tyle poważna, że konieczna była natychmiastowa operacja. Warto podkreślić, że oskarżona nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów. Nie potrafi wyjaśnić też, dlaczego jej córka znalazła się w takim stanie. Ani ona, ani jej partner nie przebywali w miejscu zamieszkania podczas policyjnych poszukiwań. W trakcie działań funkcjonariuszy okazało się, że wychowywali oni jeszcze 2-letniego syna i 5-letnią dziewczynkę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niewyobrażalnie tragiczne, ciało dziecka finalnie odnaleziono na dnie studni. Kilka dni wcześniej zmarła młoda kobieta
2. W poprzednim roku pietruszka, teraz inne warzywo. Ceny drastycznie rosną, mamy nowy symbol drożyzny żywności

Po koniecznym przesłuchaniu świadków i zebraniu materiału dowodowego kobieta usłyszy poważne zarzuty. Jeśli 26-latka i jej konkubent okażą się winni, odpowiedzą za obrażenia wyrządzone hospitalizowanej dziewczynce. Czeka ich również proces za narażenie zdrowia i życia pozostałego rodzeństwa. Parze grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policja podjęła decyzję o natychmiastowym przekazaniu sprawy do sądu rodzinnego. To właśnie on będzie stanowił o przyszłych losach opiekunów trojga dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy oszacowali kiedy ludzkość uodporni się na wirusa. Musi zostać spełnione kilka warunków
  2. Śmiertelny wypadek z udziałem karetki. Kobieta zmarła na miejscu, cztery osoby ranne
  3. Skandaliczne zachowanie policjanta. Robi zdjęcia dokumentów tożsamości i publikuje w internecie
  4. Czy w kinach i teatrach obowiązywać będzie zachowanie bezpiecznej odległości? Nagłe oświadczenie wicepremiera
  5. Niewyobrażalnie tragicznie, doszło do okropnego wypadku. Nie żyje 11-latka i mężczyzna
  6. Ważny apel szefa WHO. Mówi o rzeczy, która dzieje się w Polsce

Źródło:KMP Siemanowice Śląskie

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News