Policja. TVN24Źródło: TVN24
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 7 Sierpnia 2020

Napadł na kasjerkę, nie miał żadnych hamulców. Kierował nim kuriozalny powód

Sklep miejscem przemocy. Klient uderzył ekspedientkę w twarz, bo zwróciła mu uwagę o brak maseczki.

Do zdarzenia doszło w środę w Wyżynach na przedmieściach Bydgoszczy. Do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna bez założonej maseczki. Na fakt ten, zareagowała ekspedientka, co zezłościło 44-latka.

Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyliDziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyliCzytaj dalej

Mężczyzna bez maseczki w sklepie

Kobieta ostrzegła, że bez maseczki nie obsłuży klienta nieprzestrzegającego regulacji rządowych. Jak podaje poslatnews.pl, mężczyzna w wulgarny sposób odniósł się do 23-letniej pracownicy sklepu i starał się zakryć twarz koszulką. Kobieta usilnie tłumaczyła klientowi, żeby opuścił sklep. Gdy po pewnym czasie 44-latek wrócił do dyskontu z założoną maseczką, kobieta poinformowała go, iż w związku z jego wcześniejszym zachowaniem nie obsłuży go. Mężczyzna zignorował jej słowa i podszedł do lodówki z piwem. Zaczął szarpać za klamkę, mimo iż na drzwiach było wyraźnie napisane, że towar z lodówki podaje sprzedawca.

Koniec nadziei i planów Jacka Kurskiego? Pojawiła się niespodziewana Koniec nadziei i planów Jacka Kurskiego? Pojawiła się niespodziewana "zasłona dymna", ogromne zamieszanie w TVPCzytaj dalej

Ekspedientka uderzona w sklepie

Skandaliczne zachowanie mężczyzny próbowała przerwać 23-letnia kobieta, która podeszła do lodówki, starając się uniemożliwić klientowi wyjęcie piwa. Zdenerwowany 44-latek postanowił odpowiedzieć jej uderzeniem pięścią w twarz - wszystko to nagrał monitoring. Zajście z kamery technicznej opublikowała też stacja TVN24. Kobieta straciła przytomność i została przewieziona do szpitala.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w McDonaldzie. Sanepid pilnie szuka klientów restauracji 2. TVN szykuje program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Ściągnie przed telewizory miliony widzów, niebawem premiera 3. Niemiecka potęga z poważnymi problemami. Czołowa branża zwolni nawet 100 tys. pracowników

Sprawą natychmiast zajęli się bydgoscy policjanci, którzy po przejrzeniu nagrania z monitoringu zaczęli poszukiwania. Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Kapuścisk. W chwili zatrzymania był on pod wpływem alkoholu. Policja poinformowała również sanepid o złamaniu przepisów sanitarnych.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z materiału, emitowanego w TVN24.
 
Źródło: [polsatnews.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w starostwie. Pracownik chory na COVID-19
  2. Ministerstwo zapowiada nowy wymóg dot. maseczek. Ekspert: “brak prawnego znaczenia”
  3. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli
  4. Pracownica Tadeusza Rydzyka ujawniła kulisy działania toruńskiego imperium. Robią wrażenie
  5. Jarosław Kaczyński nie ma skrupułów. Dziennikarze dotarli do słów, które wypowiedział w kuluarach. Czeka nas polityczne trzęsienie ziemi?
  6. Prawdziwy armagedon na plaży w Dębkach. W głowie się nie mieści