. EAST NEWS
Źródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 5 Lutego 2020

Gwiazda kultowego serialu ma nawrót raka. Mimo czwartego stadium nowotworu podjęła się dalszej pracy na planie

Shannen Doherty, gwiazda popularnego serialu "Beverly Hills, 90210", ponownie walczy z nowotworem piersi. Choroba weszła w czwarte stadium. Oznacza to, że nowotwór jest bardzo zaawansowany (dłużej niż 5 lat przeżywa jedynie 25 proc. chorych).

Największą popularność aktorce przyniosła rola w kultowym już serialu "Beverly Hills, 90210", w którym wcieliła się w rolę Brendy Walh. Polscy fani mogą kojarzyć 48-letnią dziś Shannen Doherty również z serialem "Czarodziejki" emitowanym przez telewizję Polsat.

Snannen Doherty

Aktorka walczy z rakiem od 2015 roku. Wtedy po raz pierwszy zdiagnozowano u niej nowotwór piersi.

Sytuacja uległa poprawie w roku 2017. Doherty poinformowała o zakończeniu chemioterapii. Kobieta zaręczała, że czuje się świetnie i zwyciężyła w walce z chorobą.

Ksiądz oskarżony o stosunek z 14-latką. Broni się mówiąc, że wyraziła zgodęKsiądz oskarżony o stosunek z 14-latką. Broni się mówiąc, że wyraziła zgodęCzytaj dalej

Shannen Doherty: rak wrócił

Niestety, okazało się, że Shannen Doherty wygrała jedynie bitwę. – Rak wrócił, jestem w czwartym stadium. Chyba jeszcze nie przyjęłam tego do wiadomości. To gorzka pigułka do przełknięcia – poinformowała widzów programu "Good Morning America", cytowana przez TVN 24.

Shannen Doherty

Snannen Doherty

Pomimo choroby aktorka zdecydowała się wystąpić w serialu "BH90210", nawiązującym, rzecz jasna, do wspomnianego "Beverly Hills, 90210".

– Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że niektóre osoby z czwartym stadium raka też mogą pracować. Nasze życie nie kończy się z momentem diagnozy. Wciąż jeszcze mamy dużo przed sobą – poinformowała, cytowana przez TVN 24.

Na swoim profilu na Instagramie zamieściła również znamienne zdjęcie przedstawiające kreskówkową postać – psa Snoopy'ego prowadzącego dialog z dzieckiem. Na słowa "Żyje się tylko raz" Snoopy odpowiada: "Błąd. Umiera się tylko raz. Żyjemy każdego dnia!".

Snannen Doherty

Aktorce gratulujemy niezwykłej siły i życzymy przede wszystkim zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów

2. Na pokład Ryanaira wejdzie jeszcze więcej pasażerów. Będzie ciasno, turyści dostaną białej gorączki

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Kinga Duda przyłapana, nagranie wyciekło do sieci. W kusej sukience zaczęła robić wyzywające show