Barbara Kaczmarek. Facebook/Barbara Kaczmarek/Gmina Zgierz
Źródło: Facebook/Barbara Kaczmarek/Gmina Zgierz
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 26 Lutego 2020

Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok lokalnej polityk PiS. Porażające ustalenia

Sekcja zwłok zmarłej w poniedziałek wójt gminy Zgierz miała pozwolić prokuraturze na podjęcie dalszych czynności w sprawie. Barbara Kaczmarek została w ubiegły piątek pobita do nieprzytomności i hospitalizowana.

58-latka trafiła do szpitala o godz. 3:00 w nocy z piątku na sobotę. Jej stan lekarze określali, jako krytyczny. Na jej ciele widoczne były liczne obrażenia. Stwierdzono również uraz mózgu.

Impreza firmowa w kostnicy z pokazem bez ubrań na czele. Szef słono zapłaciImpreza firmowa w kostnicy z pokazem bez ubrań na czele. Szef słono zapłaciCzytaj dalej

Biegły od razu ustalił, że kobieta została pobita. W sprawie zatrzymano jej 34-letniego syna. Jest podejrzany o skatowanie matki.

Sekcja zwłok kluczowa dla postępowania

Do tej pory śledczy czekali na wyniki sekcji zwłok, która może pozwolić prokuraturze na zmianę zarzutów. Rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania poinformował, że potrzebne będzie przeprowadzenie jeszcze kilku badań, w tym histopatologicznych. Zdradził jednak wstępne wyniki sekcji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Skakały po szczelnie zamkniętym worku, z którego słychać było straszne dźwięki. Skandaliczne zachowanie matki i córki
2. Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środka

Potwierdzają one stosowanie przemocy wobec kobiety. Nie ma wątpliwości, że Kaczmarek została doprowadzona do stanu krytycznego przez osobę trzecią. Kolejne badania potwierdzić mają bezpośredni związek przyczynowy między pobiciem a zgonem kobiety.

Do tej pory syn wójt usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, realnie zagrażającego życiu. Może on jednak zostać zmieniony. 34-latkowi grozi do 15 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  2. Za psa musisz zapłacić do 30 kwietnia. Chyba, że należysz do jednej z pięciu grup
  3. Felietonista Radio Maryja ujawnił dane ofiary pedofila. Teraz poniesie konsekwencje
  4. Została pobita do nieprzytomności i hospitalizowana. Nie żyje lokalna polityk PiS
  5. Dziś prezydent podpisze ustawę o "trzynastkach". Jakie są warunki przyznania świadczenia?
  6. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata