Paulina Krupińska zdradziła, że niedługo Sebastian Karpiel-Bułecka rozpocznie procedurę zmiany imienia. Instagram.com/pkrupinskaŹródło: Instagram.com/pkrupinska
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 21 Lutego 2021

Sebastian Karpiel-Bułecka zmienia imię. Co jest przyczyną?

Lidera zespołu Zakopower Sebastiana Karpiela-Bułeckę zna spora część Polaków. Fani nieco elektrycznego wydania folkowej strony gór od lat interesują się nie tylko jego kolejnymi występami na scenie, ale również życiem prywatnym. O ile ślub z miss i prowadzącą "Dzień Dobry TVN" Pauliną Krupińską to dobrze znany z jego życia fakt, to już wiadomość, że w muzyk formalnie posługuje się zupełnie innym imieniem, dla większości jest sporym zaskoczeniem. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo Sebastian Karpiel-Bułecka również w świetle prawa stanie się Sebastianem.

  • Prowadząca "Dzień Dobry TVN" Paulina Krupińska zdradziła, że niedługo jej mąż może rozpocząć procedurę zmiany imienia
  • Lider zespołu Zakopower formalnie nazywa się Łukasz Karpiel-Bułecka, a nie Sebastian

Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki był sporym zaskoczeniem, jednak wszystko wskazuje, że małżeństwo bardzo dobrze się dogaduje. Miss dzieli swoje życie między rodzinne góry męża, gdzie wspólnie wychowują dwójkę dzieci oraz Warszawę, gdzie Paulina Krupińska współprowadzi "Dzień Dobry TVN".

Chociaż sporą część prywatnej strony życia Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska trzymają z dala od mediów, to miss Polonia zdecydowała się uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat planów męża. Wszystko wskazuje, że niedługo muzyk rozpocznie procedurę zmiany imienia.

Paulina Krupińska już wcześniej mówiła, że jej mąż nie nazywa się Sebastian Karpiel-Bułecka

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" stara się chronić swoje dzieci od nadmiernego udziału w życiu publicznym i razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką dbają, by wizerunki ich dzieci nie pojawiały się na każdej z możliwych stron w plotkarskich magazynach.

Podobną taktykę przyjęli w kwestii swojego związku. Tutaj jednak Miss Polonia decyduje się na wyjątki i chwali się czasem spędzanym z mężem. Chociaż na jej Instagramie, śledzonym przez ponad 344 tys. osób, najczęściej publikuje migawki z pracy na planie "Dzień Dobry TVN", jednak znajduje się również trochę miejsca na prywatne fotografie.

Mateusz Morawiecki skomentował. Odpowiada na materiał TVN24. Mateusz Morawiecki skomentował. Odpowiada na materiał TVN24. "vatowskie kłamstwo"Czytaj dalej

W czasie pandemii pokazała, jak wspólnie z Sebastianem Karpielem-Bułecką wspiera polskich projektantów i kupuje bluzki od Mariusza Przybylskiego z góralskim motywem. Niedawno natomiast na jej profilu pojawiła się relacja z zimowych atrakcji, którym oddawała się razem z mężem.

Już jakiś czas temu fani muzyka dowiedzieli się, że formalnie nie nazywa się on Sebastian Karpiel-Bułecka. Nie jest to również jego pseudonim artystyczny, gdyż niemal od zawsze wszyscy zwracają się do niego tym imieniem. W dokumentach natomiast funkcjonuje jako "Łukasz".

- Sebastian nie ma na imię Sebastian, tylko Łukasz. [...] To imię po prostu do niego nie pasuje i od dziecka mówiono do niego Sebastian [...] - mówiła w rozmowie z Faktem prowadząca "Dzień Dobry TVN".

Lider Zakopower rozpocznie niedługo procedurę zmiany imienia?

- Mąż chce teraz zrobić z tym porządek, bo to dla niego frustrujące. Kiedy dzwonią do niego z banku i słyszy pytanie, czy to Łukasz Karpiel-Bułecka, musi się chwilę zastanowić, czy to na pewno telefon do niego - przekazała Paulina Krupińska w rozmowie z dziennikarzami.

Chociaż sam Sebastian Karpiel-Bułecka oficjalnie niczego nie potwierdził, to słowa jego żony wiele zdradzają na temat najbliższych urzędowych planów muzyka. O ile sama satysfakcja z uporządkowania formalnych kwestii jest duża, to nie ulega wątpliwości, że proces nie należy do błahych i prostych.

- [...] urzędowo chce imię Łukasz wykreślić z dowodu. Idzie za tym co prawda sporo zabiegów, jak m.in. zmiana aktu urodzenia - dodała żona Sebastiana Karpiel-Bułecki w "Fakcie". Warto zaznaczyć, że to nie jedyna sławna osoba, która w rzeczywistości nosi zupełnie inne imię, niż sądzi większość fanów.

Kto jeszcze prócz Sebastiana Karpiel-Bułecki ma lub miał na imię inaczej?

Najgłośniejsza kwestia innego niż formalne imię dotyczy najprawdopodobniej Martyny Wojciechowskiej. Gwiazda TVN nie ukrywała, że w dokumentach przy jej zdjęciu zamiast Martyna napisane jest Marta. W końcu jednak i ona zdecydowała się na rozpoczęcie urzędniczej machiny i dziś używane przez nią imię zgadza się z tym w dokumencie. Do grona tego zalicza się jeszcze m.in. Majka Jeżowska, czy Weronika Marczuk.

Źródło: Plejada / Instagram.com @pkrupinska

Artykuły polecane przez redakcję WTV: