Sanatorium miłości. facebook/Sanatorium miłości TVPŹródło: facebook/Sanatorium miłości TVP
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Stycznia 2020

Gwiazdor Sanatorium miłości znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Dokonał bohaterskiego czynu

Sanatorium miłości, emitowane na antenie TVP, uznać można za fenomen. Pomysłodawcami nietuzinkowego formatu są Piotr Poraj-Poleski i Iwona Karpiuk. Jego założenia są bardzo proste i, mimo braku kontrowersji, przyciągają przed telewizory rzesze widzów. Nie dziwi, że interesują się oni prywatnym życiem uczestników.

Sanatorium miłości jest programem typu reality show. Udział w nim bierze 6 kobiet i 6 mężczyzn, powyżej 60. roku życia. Przez trzy tygodnie mają za zadanie lepiej się poznać i brać udział w aktywnościach, oferowanych przez sanatorium „Równica” w Ustroniu.

Gienek Loska w ciężkim stanie neurologicznym. Nowe informacje z fundacjiGienek Loska w ciężkim stanie neurologicznym. Nowe informacje z fundacjiCzytaj dalej

Format wzbudza bardzo dobre emocje. To kolejny, emitowany przez Telewizję Polską program, aktywizujący osoby, które w innych warunkach mogłyby zostać wykluczone przez swój wiek. Ostatni odcinek Sanatorium miłości obejrzało prawie 4 mln osób. Widzów interesują perypetie i historie uczestników show. Okazuje się, że jeden z nich przeżył prawdziwy koszmar.

Sanatorium miłości: Gerard z Zabrza dokonał bohaterskiego czynu

Pan Gerard przepracował w kopalniach całe 27 lat. Piastował stanowiska kierownika robót i ratownika medycznego. W 1978 roku pracował w niedziałającej już kopalni w Sosnowcu. Właśnie wówczas miał miejsce wypadek, na skutek którego dwóch górników utknęło pod ziemią.

Pan Gerard, jako ratownik, nie wahał się ani chwili. Dotarł do kolegów po fachu i uratował im życie.

- My, górnicy, przeżywamy pod ziemią trudne chwile. Zjeżdżamy na dół nie wiedząc, czy wrócimy. Na dole jesteśmy całkiem inni; jesteśmy trochę brutalni, bo tego wymaga nasza praca. Ale po wyjeździe na górę, oddajemy się sprawom rodzinnym i swoim zainteresowaniom - mówił w programie senior, który do dziś zachowuje nienaganną kondycję fizyczną.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach

2. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok

3. Syn posła zatrzymany przez policję. Posiadał niedozwolone substancje

4. Tadeusz Rydzyk nie miał szans w starciu z Jurkiem Owsiakiem. Kontrowersyjne badanie ujawniło preferencje Polek i Polaków

5. TVP przegrało proces. Musi przeprosić

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News