"Sanatorium Miłości" wraca do TVP!. (screen) Youtube/TVP VODŹródło: (screen) Youtube/TVP VOD
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 4 Grudnia 2020

Do TVP powraca uwielbiany przez widzów program. Jest oficjalna data premiery

Sanatorium Miłości powróci na ekrany TVP. Już w styczniu Marta Manowska, prowadząca znana z wcześniejszych dwóch edycji ponownie spróbuje pomóc szukającym miłości seniorom. Kiedy dokładnie widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek najnowszej odsłony show?

  • Na antenę TVP powróci program rozrywkowy "Sanatorium Miłości".
  • W dwóch poprzednich odsłonach serii, widzowie mogli oglądać miłosne perypetie seniorów szukających drugich połówek.
  • Program ponownie poprowadzi Marta Manowska.
  • Pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany już w styczniu.

Kto tym razem będzie szukał miłości i czy ją znajdzie?

Hanna Lis nie wytrzymała, ostro skrytykowała Magdalenę Ogórek. Hanna Lis nie wytrzymała, ostro skrytykowała Magdalenę Ogórek. "Żenada"Czytaj dalej

"Sanatorium Miłości" wraca na antenę! Pierwsze odcinki już w styczniu

Program, który dzięki dwóm pierwszym edycjom zaskarbił sobie sympatię widzów, wraca na ekrany. Trzeci sezon "Sanatorium Miłości" będzie można ponownie zobaczyć w TVP 1 już od 3 stycznia 2021 roku. Poprzednia seria również miała premierę na początku roku i zakończyła się w marcu.

Dwie poprzednie odsłony można zobaczyć na VOD TVP oraz na Netfliksie. Jeśli jesteście więc zainteresowani poprzednimi seriami dotyczącymi miłości seniorów, to jest to doskonała okazja, by spróbować zapoznać się z losami poprzednich par.

Jak w poprzednich edycjach, tę również poprowadzi Marta Manowska, którą jeszcze przez pewien czas widzowie będą mogli zobaczyć w "Rolnik szuka żony". Manowska chwalona jest za sposób, w jaki prowadzi programy rozrywkowe w Telewizji Polskiej. Teraz powróci i znów będzie mogła zaskakiwać widzów i uczestników nowymi pomysłami.

Na Instagramie programu zamieszczono krótką informację, potwierdzającą informację o prowadzącej oraz premierze.

Tadeusz Rydzyk szykuje wielkie urodziny Radia Maryja. Strajk Kobiet ma dla niego niespodziankęTadeusz Rydzyk szykuje wielkie urodziny Radia Maryja. Strajk Kobiet ma dla niego niespodziankęCzytaj dalej

- Dokładnie za miesiąc, 3 stycznia, start 3. sezonu Sanatorium miłości. W zupełnie nowym miejscu czekają na Was nowi bohaterowie oraz nasza prowadząca Marta Manowska - możemy przeczytać.

Poprzednia edycja - król i królowa turnusu

Program przygotowano w konwencji sanatoryjnego turnusu, gdzie niczym w piosence Wojciecha Młynarskiego, pojawiają się wspólne bale, a panowie wodzą wzrokiem za niejedną panną Krysią. 

W poprzednim sezonie tytuł króla i królowej turnusu otrzymali Gerard i Bożena

- Wybór ściął mnie z nóg! Prędzej śmierci bym się spodziewała. Tyle jest pięknych koleżanek, a tu ja... Nie spodziewam się. Brak mi słów, jestem zaskoczona i szczęśliwa - mówiła z łzami w oczach wygrana uczestniczka w finale II sezonu. 

Senyszyn nie odpuściła Marcie Kaczyńskiej w TVN. Senyszyn nie odpuściła Marcie Kaczyńskiej w TVN. "Poucza, jak być dobrą żoną, a raczej trzecią żoną"Czytaj dalej

Tym razem zdjęcia do programu zostaną wykonane w Polanicy-Zdroju, a konkretnie w sanatorium "Wielka Pieniawa". Zapowiedziano też, że tegoroczni uczestnicy odwiedzą m. in. kopalnię złota w Złotym Stoku

Teksty wybrane dla Ciebie:

Jakie jeszcze atrakcje przygotowali dla widzów i uczestników twórcy?

źródło: [radiozet.pl]

Zobacz także w naszych serwisach: