Samolot. PxHere/Unknown AuthorŹródło: PxHere/Unknown Author
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 21 Sierpnia 2020

Awantura, krzyki i dantejskie sceny w samolocie. Polak na pokładzie nie wytrzymał

Polak odmówił założenia maseczki na pokładzie samolotu. Mężczyzna nie dostosował się do obowiązujących przepisów. Ostatecznie wybuchła awantura. Mężczyzna otrzymał bardzo wysoką karę grzywny.

Do zdarzenia doszło w czasie lotu z Rodos do Aten. Pasażer pochodzący z Polski zaczął awanturę w samolocie, która była spowodowana odmówieniem wykonywania poleceń załogi i niedostosowaniem się do obowiązujących przepisów.

Zaplanowałeś wakacje? Możesz się rozczarować, są pilne zmianyZaplanowałeś wakacje? Możesz się rozczarować, są pilne zmianyCzytaj dalej

Awantura w samolocie

Jak podaje Radio Zet, mężczyzna uznał, że nie założy maseczki ochronnej. Całkowicie ignorował prośby załogi, która starała się go nakłonić do zasłonięcia ust i nosa. Według świadków obecnych na pokładzie samolotu lecącego z Rodos do Aten, Polak był nieuprzejmy i złośliwy. Opowiadają, iż po długim czasie przekonywania go do wykonania poleceń, założył maseczkę, po czym ze złością zrzucił ją na podłogę. Załoga samolotu poinformowała służby lotniska w Atenach o zaistniałej sytuacji jeszcze w trakcie lotu. Po wylądowaniu mężczyzna został zatrzymany i otrzymał bardzo wysoką karę grzywnę.

Michał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorącoMichał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorącoCzytaj dalej

Obowiązek posiadania maseczki w samolocie

Linie lotnicze wprowadziły specjalne przepisy, które obowiązują z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Wszyscy pasażerowie są zobligowani do zasłaniania ust i nosa. Brak posiadania zabezpieczenia może spowodować zakaz wejścia na pokład.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP właśnie poinformowało, nie żyje polski polityk. Kondolencje napływają ze wszystkich stron 2. Mieszkasz nawet na ostatnim piętrze bloku, a i tak będziesz płacił ubezpieczenie od powodzi. Absurdalny przepis straszy Polaków

W samolocie duża liczba osób znajduje się bardzo blisko siebie. Niemożliwe jest więc zachowanie odpowiedniego dystansu. Większość linii lotniczych wprowadziła również specjalne obostrzenia dla personelu, który oprócz maseczek musi posiadać również rękawiczki ochronne.

Źródło: [Radio Zet]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja Mateusza Morawieckiego. Premier zdobył się na piękny gest
  2. Szczerski powiedział nieprawdę o byłym prezydencie. Chodziło o wybory na Białorusi
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Akcja poszukiwawcza w Sopocie. Zmobilizowano wszystkie siły

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News