samolot
Źródło: Youtube.com/Click Heart TV
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 21 Lutego 2020

Pasażerowie samolotu Ryanair byli pewni, że to koniec. Zatrważające nagranie

Samolot w wielu osobach budzi negatywne emocje i nie każdy lubi latać. Nie ma się co dziwić, choć katastrofy lotnicze zdarzają się naprawdę rzadko. Na nagraniu widać pokład samolotowy linii Ryanair podczas sztormu Dennis.

Lot odbywał się z Wadżdy w Maroku do Brukseli. Cyklon Dennis przeszedł w tamtym czasie nad Zjednoczonym Królestwem i Irlandią. Wydarzyło się to tydzień po Ciarze (orkanie Sabine). Sztorm dotarł również do Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Szwecji, Kanady, Meksyku, Islandii i Holandii.

Brak edukacji seksualnej. 12-letnia dziewczynka urodziła dziecko w Bielsku – Białej rok temuBrak edukacji seksualnej. 12-letnia dziewczynka urodziła dziecko w Bielsku – Białej rok temuCzytaj dalej

Samolot miał się rozbić?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Skandal w Warszawie. Zbezcześcili dorobek zmarłego powstańca. Wyrzucili książki i dokumenty z Powstania na śmietnik

Wielu pasażerów uważa, że to cud, a udało im się przeżyć tylko dzięki szczęściu. Nagranie naprawdę jest przerażające. Widać na nim wymiotujących i przerazonych ludzi. Słychać przerażające trzaski i krzyki pasażerów.

Niektórzy na pokładzie zaczynali się też modlić, błagając o życie. Chociaż wygląda to dramatycznie, wylądowął szczęśliwie i finalnie nikomu nic się nie stało. Wideo jednak obiegło internet, ponieważ wywołuje sporo emocji i jest niespotykane. Warto pamiętać, że piloci są również przygotowani na takie sytuacje i potrafią w nich świetnie sterować samolotem, aby nikomu nic się nie stało. Jednak huk i cała otoczka wokół katastrof lotniczych powoduje w ludziach masową panikę.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę

2. Nawet 10 tysięcy złotych dla rodzin z dziećmi. Już niedługo mogą liczyć na przypływ gotówki

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów