rząd. wallpaperflare.comŹródło: wallpaperflare.com
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 30 Lipca 2020

Zadziwiające, skandaliczne słowa wiceministra. Chce uczynić całą Polskę "strefą wolną od LGBT"

Rząd może przygotowywać się do stworzenia ustawy na temat uczynienia z całej Polski "Strefy Wolnej od LGBT" (Lesbijki, Geje, Biseksualiści oraz Transseksualiści - przyp. red.)? Informację na ten temat ujawnił wiceminister aktywów państwowych, Janusz Kowalski z Solidarnej Polski.

Ustawa jest najprawdopodobniej częścią szerokiej inicjatywy ugrupowania Zbigniewa Ziobry, rozpoczętej niedawno wnioskiem o wypowiedzenie konwencji antyprzemocowej.

Jacek Kurski przerwał milczenie. Nawiązał do TVP i powiedział kilka słów o wyborach, których nikt się nie spodziewałJacek Kurski przerwał milczenie. Nawiązał do TVP i powiedział kilka słów o wyborach, których nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Rząd szykuje Polskę "wolną od LGBT"?

Janusz Kowalski skomentował w rozmowie z dziennikiem Rzeczpospolita kwestię odebrania sześciu polskim gminom środków unijnych w związku z uchwałami dotyczącymi "Stref wolnych od LGBT". - Nie wolno pozwolić na to, aby ani jedno euro zostało odebrane Polsce, polskim samorządom, jakimkolwiek polskim instytucjom za to, że przestrzegamy prawa, za to, że mówimy „nie” ideologii LGBT, za to, że chronimy polską rodzinę - mówił wiceminister aktywów państwowych. W sprawie interweniował również minister sprawiedliwości oraz prokurator generalny Zbigniew Ziobro, który nazwał decyzję komisarz ds. równości działaniem bezzasadnym oraz bezprawnym. Ziobro wezwał również premiera do stanowczej reakcji na decyzję komisarz - Chodziło o pretekst, o zabieranie Polsce wkrótce znacznie większych środków – mówił.

Dokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki BoskiejDokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki BoskiejCzytaj dalej

Janusz Kowalski wywołał do tablicy również ministra do spraw Unii Europejskiej Konrada Szymańskiego, żądając natychmiastowej interwencji. Jego zdaniem, zasadne jest również uczynienie z całej Polski "Strefy wolnej od LGBT". - Polska powinna być przede wszystkim strefą wolną od ideologii LGBT. Powinniśmy przyjąć ustawę, która zakazuje finansowania ze środków publicznych, czy na szczeblu rządowym, samorządowym, jakichkolwiek działań organizacji, które mają wprost zapisane promowanie LGBT - stwierdził Kowalski.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Opłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulat
3. Lokaty zamykane na potęgę. Wyparowało już 12,5 mld zł

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy taka ustawa wpłynęłaby do Sejmu. Nie ulega jednak wątpliwości, że jej ewentualne przegłosowanie i podpisanie przez prezydenta Dudę wywołałoby ogromne kontrowersje oraz protesty państw członkowskich Unii Europejskiej. Z pewnością zagroziłoby również wypłacie środków unijnych, zaplanowanych na przyszły budżet UE. Sama dyskusja na ten temat również może okazać się szkodliwa między innymi dlatego, że negocjacje dotyczące budżetu wciąż trwają, a jego ostateczny kształt, zakres oraz wysokość wywołują wśród niektórych, zachodnich państw spore kontrowersje. 

Źródło: Radio Zet, Rzeczpospolita

ZOBACZ TAKŻE:

  1. „Nazywasz się kobietą, mając krótkie włosy i płaskie buty? Prawdziwa kobieta ma długie włosy, rzęsy i nogi” – twierdzi Dawid
  2. Pilny apel policji. Powinien się zgłosić każdy, kto może pomóc
  3. “Polska strategia walki z koronawirusem zbliża się do szwedzkiej”
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Sprawdzili ceny tuż za polską granicą. Turyści mogą się nieźle zdziwić

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!