Rząd podjął pilną decyzję w sprawie komunikacji miejskiej. (zdj. Il. ) ; WTVŹródło: (zdj. Il. ) ; WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 30 Maja 2020

Rząd nagle wprowadził bardzo ważne zmiany dotyczące każdego. Chodzi o komunikację miejską i konsekwencje

Rząd od początku pandemii wdraża przepisy mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa Polkom i Polakom. W obliczu poprawiającej się sytuacji epidemiologicznej Prawo i Sprawiedliwość pozwala na stopniowe rezygnowanie z wcześniej nałożonych restrykcji. Tym razem zmiany mają miejsce w komunikacji publicznej.

Pandemia koronawirusa wymusiła podjęcie przez rząd stanowczych działań. Postanowił on zawiesić działalność wielu przedsiębiorstw. Zakaz wychodzenia z domu, kilkumetrowy dystans czy obowiązek noszenia maseczek to tylko część z obostrzeń nałożonych decyzją Prawa i Sprawiedliwości. Po trzech miesiąca życia pod kloszem ścisłego reżimu sanitarnego możemy wreszcie powrócić do normalności. Rezygnowanie z najróżniejszych restrykcji stało się przedmiotem pilnego komunikatu rządu Mateusza Morawieckiego.

Jacek Kurski odwołany po raz kolejny, kuriozum sprawy przerosło już wszystko. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoJacek Kurski odwołany po raz kolejny, kuriozum sprawy przerosło już wszystko. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Rząd Prawa i Sprawiedliwości wprowadza zmiany w transporcie publicznym

Od kilku dni jesteśmy świadkami wdrażania IV etapu odmrażania polskiej gospodarki. Już dziś możemy zrezygnować z zakrywania twarzy w przestrzeni publicznej. Za kilka dni będziemy mogli skorzystać też z wielu instytucji kultury. Już 6 czerwca będziemy mogli wybrać się do kin, teatrów siłowni, oraz klubów fitness. Również w autobusach i tramwajach dojdzie do ważnych zmian. Już od jutra będziemy mogli zapełnić wszystkie miejsca siedzące w środkach komunikacji miejskiej. Co na to rząd?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Duchowny skrzywdził Martę na śmietniku, wracała do domu w koszmarnym stanie. Najstraszniejszy opisany przypadek
2. Niedziele handlowe. Dzisiaj zrobimy zakupy, ale nie we wszystkich miejscach

Rząd wydał ważne rozporządzenie. Zgodnie z nim możemy zająć połowę miejsc siedzących lub stojących. Skorzystać można również ze wszystkich siedzeń, jakie znajdują się autobusach oraz tramwajach. Zmiana ta szczególnie wpłynie na sytuację osób podróżujących pociągami. Nie od dziś wiemy o tłumach, z jakimi zmagają się podróżnicy korzystający z usług między innymi PKP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małpy obrabowały laboranta. Ukradły próbki krwi chorych na COVID-19
  2. Dwie osoby ranne, droga zablokowana. Kolejny poważny wypadek na Mazowszu
  3. Gdańsk: Fałszywi policjanci, barykadowanie, gigantyczna bijatyka. Zatrważające sceny, wszystko w biały dzień
  4. Jacek Kurski jednak zostanie odwołany ze stanowiska prezesa TVP. Kuriozalny zwrot akcji
  5. Iwona Wieczorek może zostać niebawem odnaleziona? Nowe informacje w głośnej sprawie
  6. Nowe zagrożenie w Polsce. Eksperci nie mają wątpliwości
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News