Rydzyk. (zdj. Il. ) ; ALEX MARCINOWSKI/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; ALEX MARCINOWSKI/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Sierpnia 2020

Krakowscy prokuratorzy nie chcą u ojca Rydzyka. Nagle wysłano upomnienia, nikt się nie spodziewał

Rydzyk wpadł na kolejny, genialny pomysł. Tym razem postanowił zorganizować szkolenia dla pracowników organów ścigania. Niestety, do toruńskiego redemptorysty nie zgłosiło się wielu chętnych. Do akcji wkroczyła zaalarmowana prokuratura, która wysłała ponaglenia.

Z ostatnich doniesień medialnych wynika, że "imperium" to dla Tadeusza Rydzyka za mało. Zakonnik od kilku tygodni wdraża w życie nowe innowacyjne projekty. Jego plany dotyczą nie tylko rodziny Radia Maryja, ale też młodych. Przypomnijmy, że kapłan od 2014 roku założył własną uczelnię. Poszerzył ją o kolejne kierunki. Studenci mogą już korzystać z oferty "dziennikarstwa śledczego", które ma otworzyć kształcącym drzwi do wielkiego rynku pracy. Kolejna propozycja założyciela katolickiej rozgłośni dotyczy ponad tysiąca prokuratorów.

Magdalena Ogórek niespodziewanie zniknęła z TVP, na ekranie sam Jakimowicz. Co dalej z karierą, co się stało?Magdalena Ogórek niespodziewanie zniknęła z TVP, na ekranie sam Jakimowicz. Co dalej z karierą, co się stało?Czytaj dalej

Rydzyk chce szkolić prokuratorów

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", Tadeusz Rydzyk dąży do przeszkolenia setek prokuratorów oraz asesorów. Pracownicy prokuratur okręgowych oraz rejonowych mieli zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu techniki komunikacji interpersonalnej. Trzeba przyznać, że kapłan ma niemałe doświadczenie w zakresie występowania przed kamerą. Jego wypowiedzi jednak nieustannie wywołują oburzenie oraz konflikty. Zdaniem anonimowego informatora potencjalni uczestnicy przedsięwzięcia nie wszyscy są zadowoleni ze sposobu, w jaki prowadzone są zajęcia na uczelni Tadeusza Rydzyka.

Wiemy ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Czy kwota jest wystarczająca dla pierwszej damy?Wiemy ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Czy kwota jest wystarczająca dla pierwszej damy?Czytaj dalej

Toruński redemptorysta nie poprzestaje w swoich staraniach. Do akcji zaangażował już prokuraturę, która miała wysłać ponaglenia do zniechęconych osób. "Gazeta Wyborcza" donosi, że pismo zostało przekazane krakowskim organom ścigania. Autorzy mieli zwrócić uwagę na wagę szkolenia oraz przypomnieć, że na zajęcia w uczelni Tadeusza Rydzyka należy zarejestrować się osobiście. Wszystko wskazuje na to, że zakonnik nie poddaje się tak łatwo. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jego utwory śpiewała cała Polska. Niestety, nie żyje wybitny muzyk i aktor
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Bolesne zderzenie z rzeczywistością. Przyszli emeryci będą musieli przeżyć za 30% swoich pensji

Rydzyk, jak donosi "Gazeta Wyborcza", nie po raz pierwszy ma prosić o interwencje przedstawicieli prokuratury. Anonimowy informator mediów deklaruje, że wszyscy szefowie organów ścigania muszą uczestniczyć w podobnych przedsięwzięciach. Tłumaczył, że "nawet funkcyjni nie pałali jakąś specjalną chęcią". Wciąż nie wiemy, co motywuje Tadeusza Rydzyka do podejmowania działań tego typu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jechał motocyklem, jest w stanie ciężkim. Druzgocące zdarzenie w Warszawie
  2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Nowe ognisko koronawirusa. Wiemy, gdzie zostało wykryte

Źródło: [Gazeta Wyborcza]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!