Rybnik: matka wyrzuciła z okna 11-miesięczne dziecko. (zdj. Il. ) pixabay.com/CaranfinwenŹródło: (zdj. Il. ) pixabay.com/Caranfinwen
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 24 Maja 2020

Rybnik. Wyrzuciła 11-miesięcznego chłopca przez okno. Co działo się wówczas w mieszkaniu?

Rybnik stał się miejscem tragicznego zdarzenia. Matka wyrzuciła 11-miesięczne dziecko z okna mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze budynku. 34-letnia kobieta została zatrzymana. Chłopczyk śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają miejscowi policjanci.

Z informacji przekazanych przez rmf24.pl wynika, że do zdarzenia doszło we wczesnych godzinach porannych, ok. godziny ósmej przy ul. Janasa w Rybniku. 34-latka zrzuciła swojego synka z okna na pierwszym piętrze.

Nowe ognisko koronawirusa w Polsce? Niepokojące dane ministerstwaNowe ognisko koronawirusa w Polsce? Niepokojące dane ministerstwaCzytaj dalej

Rybnik: tragedia w jednym z mieszkań

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, którzy ustalili, że w momencie popełniania tego czynu kobieta była trzeźwa. Policja zatrzymała 34-letnią mieszkankę Rybnika. Trwa jej przesłuchiwanie. Policjanci prowadzą czynności śledcze pod nazdorem prokuratury. Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez portal fakt.pl do wydarzeń doszło po awanturze domowej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sondaż prezydencki, który może zaniepokoić wiele osób. Kto tak naprawdę wygra w drugiej turze?
2. Zniesienie obowiązku zakrywania twarzy już niedługo. Śląsk może sobie jednak poczekać

Jak przekazali funkcjonariusze, dziecko przeżyło upadek. Chłopczyk został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Jego stan określany jest jako stabilny.

- Chłopczyk przeszedł kompleksowe badania diagnostyczne. Jego stan jest stabilny, trafił na oddział chirurgii i urologii - poinformował rzecznik szpitala Wojciech Gumułka, cytowany przez rmf24.pl. 11-miesięczne niemowlę doznało obrażeń wewnętrznych, lecz obecnie nie wymaga hospitalizacji na oddziale intensywnej terapii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Zarażenia w jednostce wojskowej
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Niespodziewane słowa u Rydzyka na temat wykorzystywania dzieci. "Kościół został zraniony"
  4. Mateusz Morawiecki na Śląsku w wielkim stylu. Dziennikarze czekali za bramą, bo ich nie wpuszczono
  5. Szpital CSK MSWiA właśnie rozpoczął testowanie nowego leku. Stosowanie na zakażenie ma pomóc
  6. Burza pod nagraniem Andrzeja Dudy z Parku Narodowego. Wszystko przez jeden szczegół

Źródło: rmf24.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News