Ryanair wznawia połączenia lotnicze. Podano rozkład lotów.. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 31 Maja 2020

Loty do Polski i z Polski będą wznowione. Popularna linia lotnicza właśnie wydała nagły komunikat

Ryanair poinformował o przywróceniu połączeń lotniczych, z konieczności zawieszonych uprzednio wobec epidemii koronawirusa. Po przywróceniu międzynarodowego ruchu lotniczego linia wystosowała komunikat, w którym przekazała klientom listę lotów na nadchodzące lato. Sprawdzamy, kiedy będziemy mogli wylecieć z kraju.

Irlandzkie linie z siedzibą w Dublinie, jeden z największych na świecie niskobudżetowych przewoźników lotniczych, przekazały informację o obowiązującej od 1 lipca bieżącego roku nowej siatce połączeń lotniczych. Oświadczenie dotyczące pełnej listy owych połączeń za portalem Routes Online przytacza Wirtualna Polska. Przypomnijmy, że Ryanair wskazał na chęć wznowienia lotów już na początku maja.

Szymon Hołownia bardzo wulgarnie, nikt się nie spodziewał. Chodzi o żonęSzymon Hołownia bardzo wulgarnie, nikt się nie spodziewał. Chodzi o żonęCzytaj dalej

Ryanair przywraca 40 proc. pierwotnego rozkładu lotów

Wystosowany przez przewoźnika komunikat ucieszy zapewne ogromne grono Polek i Polaków, którzy z nadzieją wyczekiwali informacji o możliwości udania się w lotniczą podróż. Jak wskazuje WP, samoloty firmy Ryanair będą startować i lądować aż na dwunastu polskich lotniskach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
2. Samochód elektryczny nie ma żadnych tajemnic. Eksperci marki Seat tłumaczą działanie aut bez dymu

Najwięcej, bo aż 48 połączeń uruchomiono w Krakowie. Na niewiele mniej liczyć mogą mieszkańcy Warszawy oraz okolic. Na lotnisku w podwarszawskim Modlinie obsługiwane będzie 39 połączeń. Najmniej (zaledwie po jednym) zostanie ich uruchomionych w Lublinie oraz Olsztynie.

"To bardzo ważne zarówno dla naszych klientów, jak i naszych pracowników, abyśmy od 1 lipca wrócili do normalnych rozkładów lotów. Rządy krajów europejskich wprowadziły blokadę na 4 miesiące, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19. Po 4 miesiącach nadszedł czas, aby Europa znów latała, abyśmy mogli ponownie połączyć przyjaciół i rodziny, umożliwić ludziom powrót do pracy i wznowić europejski przemysł turystyczny, który zapewnia tak wiele milionów miejsc pracy", poinformował Eddie Wilson, Prezes Zarządu Ryanair.

Bilety na wszystkie loty od 1 lipca są teraz w sprzedaży na stronie intenetowej przewoźnika.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany ekspert ocenił IV etap znoszenia obostrzeń. Kilka decyzji jest zupełnie niezrozumiałych
  2. Koronawirus w schronisku dla bezdomnych. Na kwarantannie 160 osób
  3. Warszawa. Ruszył kolejny Strajk Przedsiębiorców. Co tam się dzieje?
  4. Rząd nagle wprowadził bardzo ważne zmiany dotyczące każdego. Chodzi o komunikację miejską i konsekwencje
  5. Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało?
  6. Pilot stanowił poważne zagrożenie. Musieli działać. Zawrócili samolot w połowie drogi

Źródło: WP / Ryanair.com