Ruda Śląska. 50-letni pedofil zatrzymany.. Materiały policyjneŹródło: Materiały policyjne
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 11 Lipca 2020

Zwabił małą dziewczynkę słodyczami, chciał ją skrzywdzić. Gdy ojciec dziecka wszedł do jego mieszkania, nie mógł uwierzyć

Ruda Śląska została miejscem, w którym wpadł 50-letni pedofil. Mężczyzna, który zwabił do swojego mieszkania dziewczynkę, oferując jej słodycze, po czym dopuścił się molestowania dziecka, został zatrzymany przez przedstawicieli śląskiej policji.

Z informacji przekazanych przez śląską policję wynika, że 50-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Rudy Śląskiej po tym, jak jeden z miejscowych mężczyzn nakrył go zupełnie nagiego w towarzystwie swej małoletniej córki.

Zdumiewające sceny w komisji wyborczej. Członkini próbowała schować karty w kuriozalny sposóbZdumiewające sceny w komisji wyborczej. Członkini próbowała schować karty w kuriozalny sposóbCzytaj dalej

Ruda Śląska. Pedofil zatrzymany przez policję

Według komunikatu śląskich mundurowych pedofil miał zwabić dziewczynkę do swojego mieszkania, częstując ją słodyczami. Następnie prosił, by nikomu nie mówiła o tym, co zaszło w zaciszu pokoju 50-latka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
2. Będą pożyczki dla zadłużonych. ARiMR ogłosił zasady przyznawania, wiadomo kto może liczyć na dodatkowe wsparcie

Na całe szczęście czujnością wykazały się koleżanki dziecka, które poinformowały ojca dziewczynki, że ta udała się do mieszkania obcego mężczyzny i nie wychodzi z niego od dłuższego czasu. Zaniepokojony rudzianin natychmiast udał się pod wskazany adres.

Zapewniony przez śledczych materiał dowodowy umożliwił prokuratorowi przedstawienie podejrzanemu zarzutu dopuszczania się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15. roku życia. Prowadzący postępowanie wystąpili o tymczasowe zatrzymanie 50-latka.

Sąd przychylił się do wniosku śledczych i zasądził dwumiesięczny okres aresztowania podejrzanego. Za dopuszczenie się czynu pedofilskiego mężczyźnie grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Jak informuje policja śląska, trwa ustalanie, czy podejrzany nie dopuszczał się poprzednio przestępstw na tle seksualnym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niejeden może im pozazdrościć. Wielu Polaków otrzymuje podwójną waloryzację
  2. NFZ zabiera pieniądze szpitalom, które walczyły z koronawirusem. Czy ma do tego prawo?
  3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
  4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
  5. Pani Magdalena wiedziała, że jej mały synek pilnie potrzebuje pomocy medycznej. Aż trudno uwierzyć, ile czekała na wizytę u specjalisty
  6. Co najmniej 40 osób nie żyje, tysiące ludzi bez domu. Żywioł nie miał litości za granicą

Źródło: ruda.slaska.policja.gov.pl